Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Привіт! Ласкаво просимо до табору "Гірська зупинка"!

Шукаєш незабутнього відпочинку? Приводь усіх своїх друзів, щоб разом провести час у найкрутішому християнському таборі України! У GZcamp ми насолоджуємося життям, мов велика родина. Ми любимо табірні активності, веселі розваги і спілкування. У нас багато сонця, чудові гори Закарпаття і дружня атмосфера!


Програми викладання

Venture | 10-13 років
Venture – зміна для наймолодших учасників віком 10-13 років. Нові відкриття, перші випробування, перевірка на самостійність і готовність відкрити для себе нові можливості! Ми пропонуємо багато видів активностей та не дозволяємо нудьгувати. Наша програма розроблена так, щоб дитина з різними уподобаннями та інтересами могла бути задіяна і проявила себе. В цьому році тема табору «Time Line, або Еніл та Еміт руйнують міфи». Ми говоритимемо з дітьми про історію, як наші сьогоднішні вчинки впливають на майбутнє та як вчинки людей з минулого впливають на нас.
Дітям цього віку буде цікаво дізнатися про те, коли жили динозаври, чому люди розмовляють на різних мовах та мають різний колір шкіри. Атмосфера табору це радість, дружба, багато спілкування та ігор.

Junior | 12-15 років
Junior – зміна для учасників 12-15 років. Це буде найактивніший тиждень цього літа! Ми пропонуємо підліткам безліч розваг, таких як Zip Line, скалодром, Big swing, стрільба з лука, пейнтбол, похід у гори, тимбилдинг та багато ігор.

Цей час буде проведений з користю! У цьому році тема табору «Time Line, або Еніл та Еміт руйнують міфи». Ми говоритимемо про історію, як наші сьогоднішні вчинки впливають на майбутнє та як вчинки людей з минулого впливають на нас. Розглянувши всю історію – від створення світу до сьогодення – ми побачимо, що за всім цим стоїть Бог. Він створив закони і керує ними.

Це буде час для нових знайомств, щирого спілкування та нових вражень. Наставники стануть друзями, на телефоні уже не знайдеться пам’яті для нових фото і неодмінно виникне бажання повернутися в GZ наступного року.

Fun time | 15-18 років
Fun time – якщо тобі 15-18 років.
GZ – місце, де проходять найкращі літні дні. Ми підготували для тебе захоплюючі види діяльності, щоб у нас на зміні було багато сміху, спорту, екстриму, творчості та розваг! Табір подарує тобі нових друзів, стосунки з якими часто тривають і після табору.
Ми поговоримо про те, що наш вибір в житті має неабияке значення в майбутньому. Дні, проведені в таборі, принесуть тобі натхнення та зростання!
Ми запрошуємо розумних, веселих, творчих та найкращих наставників, які залишать незабутні спогади.
Це буде твоя захоплююча подорож та яскраві емоції.

RealMAX | 18-22 роки
Упродовж 13-ти років існування «Гірської зупинки» ми прагнемо перевершити очікування своїх учасників. Тому запрошуємо всіх, кому 18-22 роки в RealMAX!
Ця зміна особлива — координатори Діма і Настя дозволяють пізно лягати спати, співати під час сніданку, безупинно сміятися та вигадувати один для одного прізвиська. Серед Карпатський гір, річок, лісів, чорниці, синьоротих друзів буде час мріяти, відпочивати та цінувати миті…
Цього року, коли наша країна згадує реформацію Мартіна Лютера, ми поговоримо про зміни і реформування нас самих. GZ порадує вас новими видами діяльності та майстер-класами.
Табір – це місце, де Ісус змінює життя через особливі взємини і пригоди!


Вартість навчання

4800 - 5100 грн


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Довіз

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Басейн

За містом

У горах

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

с. Верхня Грабівниця, Воловецький р-н, Закарпатська обл.

+38(098) 057-68-58

+38(050) 353-40-18

http://www.gz.ua/

https://www.facebook.com/gzcamp/


Події