Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

«Мандрівник-еколог» - це дитячий табір, програма якого спрямована на те, щоб кожен який вступив на туристичну стежку і дотичний з природою людина розцінював завдані збитки природі як особистий біль, а також на всебічне виховання особистості. Тривалість програми - 10 днів.


Програми викладання

1 день: Заїзд участніков.Доставка транспортом на базову стоянку. Розміщення. Інструктаж з безпеки. Знайомство з розпорядком дня і програмою. Закріплення вихованців за інструкторами. Екскурсія по околицях стоянки "чи знаємо ми своїх сусідів". Урочисте відкриття програми. Ігровий вечір знайомств біля багаття з учасниками програми.

2 день День знайомств. Радіальний похід "Ти і природа" - ти керівник. Пара-туристські змагання «Супер-дует» - участь в програмі «Дикі танці» - хто сільнее.Работа вихованців спільно з інструктором. Танцювальний марафон.

3-4 дні: Заняття по курсу підготовки «Мандрівник-Еколог». Навчання техніки пішохідного туризму, орієнтування «Як Робінзон і Пятница». Робота вихованців у групі (команді). Туристське спорядження і його застосування. Основи надання першої допомоги «Цілитель». Радіальний похід "Ти і природа". Конкурс казкарів «Казки N-ського лісу». Вечір «Туристського крокодильчика» .Тісто-перевірка знань «Пішоходи-Знавці». Формування команд по недоліків. Командні ігри, тренінги.

5 день. «Природа-Творець». Охорона природи, як необхідна умова збереження навколишнього середовища. Конкурс туристських красунь «Леді в кедах» - формування колективів за інтересами

6-7 день. Заняття по курсу підготовки «Екологія і валеологія. Психологічний клімат в групі ». Людина і біосфера. Екологічний десант "Дивовижна галявина". Конкурс команд. Охорона рослинного світу. День сміху «Турина-Уморіна». Підготовка Літопису табору і експонатів Музею туризму. Танцювально-рухова терапія «Пізнай себе краще».

8-9 день: «Нам разом цікаво». Техніка туризму. Правила порятунку на воді. «РАзВлЕкАлКа»: битва інтелектуалів «Річка чудес», конкурс Самохвалов «Гіннес хоро-шоу» Дозвілля в природних умовах. Еко-акція. Похід «За чисте довкілля» Творчість колективів. Психологічний тренінг на усунення комплексів.

10 день: Розбирання, сушіння, здача спорядження. Урочисте закриття програми. Інтерактивне анкетування з метою виявлення вражень дітей від програми: описати і представити свої особисті переваги і недоліки, виявлені під час відпочинку. В результаті листки з недоліками урочисто спалюються в багатті.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

Біля моря

За містом

Формат навчання

Літній табір

Сервіси

Довіз


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Мар‘яна

Яка ціна табору? Чи буде табір у 2020? Є якісь знижки чи акціі для дітей учасників бойових дій?


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Миколаївська обл. (Національний парк "Бузький Гард")

+38(050)953-30-68

+38(067)754-05-72

http://han-tengry.com.ua/puteshestvennik_e...


Події