Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Творчий табір «Час Індиго» - дитячий відпочинок зі змістом, який надихає на успіх і розвиток! Наш дитячий табір це унікальна і продуктивна авторська програма творчого та особистісного розвитку дитини в умовах психологічного та емоційного комфорту.


Програми викладання

Програма табору дозволяє дорослим і дітям комфортно взаємодіяти між собою, допомагає розвиватися і вдосконалюватися, досягати поставлених цілей і не зупинятися на шляху, завжди знаходити вихід з будь-яких ситуацій, приймати правильні рішення, розробляти робочі алгоритми, правильно знаходити і використовувати потрібну інформацію
Програма табору спрямована на розвиток у дитини творчого, позитивного і критичного мислення, емоційного інтелекту та вміння правильно використовувати інформацію. Основними педагогічними інструментами в нашій роботі є гра і передача особистого досвіду.
Правильно розроблені зміни і напрямки діяльності допомагають у всебічному і гармонійному розвитку особистості. Для нас кожна дитина особливий, зріла особистість, маленький дорослий у якого просто менше життєвого досвіду.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Осінній табір

Зимовий табір

Весняний табір

Сімейний табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, проспект Леся Курбаса 15а

+38(097)262-01-43

+38(044)361-60-79

http://indigocamp.com.ua/

https://www.facebook.com/indigocamp/


Карта


Події