Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

#Спільношкола — школа для дітей 6-14 років в новому форматі освіти.

Спільношкола. Працюємо 5-й рік. Можна приєднатися до 2019-2020 навчального року.

Дитина починає 4-й клас, а ви не можете позбавитися переживань, бо точно відчуваєте, щось йде не так? І наче логічно вже закінчити початкову школу там, де були, здати це ДПА, але ж...
Не вагайтеся. 4-й рік вартий того, щоби він пройшов без стресу і паніки. Ми точно знаємо, що це можливо. Бо зрізати залишки мотивації до самої суті навчання як пізнання та відновити відкритість до світу варті того, щоби зміни робити одразу. Скоріше за все, після 3-го класу, у вас може бути ще досить спокійний робочий варіант, коли можливо зробити розворот в бік становлення та оволодіння дитиною навичок і ролі проактивного та самоорганізованого учня перед середньою школою.
Якщо вже ваша дитина в 5-8 класах, то відновлення всеодно можливе. Не потрібно втрачати надію, бо розвиток не зупиняється, коли для нього є сприятливі умови. Коли середовище організоване так, що з одногу боку спонукає учня до власних дій, виборів, можливості регулювати навантаження та усвідомлювати свій прогрес саме в знаннях, а не просто мати оцінки, як "результат", а з іншого боку дитина може розраховувати на емпатійну підтримку в складних підліткових ситуаціях, то будьте в курсі, таке середовище існує. Це - Спільношкола.
Як працюємо. Деякі риси:
✅ Можна обрати 4 або 5 днів відвідування на тиждень.
✅ Двері відкриті для дітей з 8 ранку до 8 вечора.
✅ Збалансоване харчування, готуємо на місці. Три рази плюс можна погризти яблук, горішків, бананів на FoodPoint постійно.
✅ Є обов'язкова для дітей частина навчання. Вона здійснюється через поєднання викладення нового знання, самостійного закріплення та застосування його на практиці і колаборації в проектах по методиці SCRUM. Ця методика адаптована нами для навчання в початковій та середній освіті і показує вражаючі результати вже два роки поспіль.
✅ Діти мають для свого вибору 10 курсів, відкритих лекцій чи роботи з візит-майстрами. І кожні 7 тижнів ми доповнюємо/оновлюємо перелік на підставі пропозицій дітей. Вся зайнятість збалансована за 4 векторами розвитку: когнітивний, соціальний, емоційно-естетичний, фізичний, та виважена за ритмом зміни навантаження та відпочинку.
✅ Фахова англійська з інтенсивною методикою викладання від мовного центру IQ Centre, що має 16 років роботи в Україні і більше 20 по всьому світу зі штаб-квартирою в Британії.
✅ Всі процеси по атестації ми готуємо, організуємо та супроводжуємо самостійно з нашим закладом-партнером.
✅ Спільношкола має середовище, в якому діти мають права і можливості для прояву власної ініціативи, впливу на процеси в школі та вкладу і реального зв'язку зі значущими проблемами світу.
✅ В побудові роботі ми спираємося на гуманістичну екзистенційну філософію, наукові знання про людину та критерії роботи Innovative Learning Environments від OECD (інноваційні освітні середовища від Організації економічного співробітництва та розвитку).
✅ Знайомтеся з відгуками батьків наших учнів, командою та додатковою інформацією на сторінці Спільношкола та на сайті www.spilno.school
✅ Адреса: Дорогожичі, вул. Петропавлівська, 37.
✅Запис до Спільношколи https://forms.gle/R9kmSdzaXZZbGugi9

Спільношкола у розвитку.

Зростаємо до розміру повнорозмірної школи, коли є більше можливостей для вибору.

Плануємо на навчальний рік 2019-2020 мати власне приміщення.

Запрошуємо до співпраці партнерів-інвесторів.

З лютого по липень буде можливість взяти пробні дні в необхідній кількості, щоби можливо було здійснити усвідомлений вибір школи на наступний рік.


Програми викладання

Ознайомитися краще на нашому сайті www.spilno.school


Вартість навчання

Орієнтовна вартість від 25$ в день - здійснюються щомісячні внески за абонемент на 5-денне, 4-х та 3-х денне відвідування на тиждень. Принцип - все включене. Немає додаткових оплат чи зборів
Є одноразовий вступний внесок до приєднання до проекту "Спліьношкола"


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Педіатр

Мови

Українська

Російська

Англійська

Формат навчання

Літній табір

Тьюторство

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Хореографія

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Баскетбол

Шахи

Йога

Бойові мистецтва

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

Демократична освіта

Д.Ельконіна — В.Давидова

"Парк-школа"

Гуманна педагогіка

Арт-терапія

Технологія "Занурення"

Проектний підхід

Матеріальна база

Тренажерний зал

Дитячий майданчик

Окрема будівля

У місті

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Інші сервіси

школа повного дня, літня програма з травня по липень включно


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Sailipnetty


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Петропавлівська, 37 (Дорогожичі, Куренівка)

+38(050)357-55-22

+38(067)1106700

http://www.spilno.school

https://www.facebook.com/spilnoschool/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події