Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Спільношкола – це:

- спільнота людей (батьків і професіоналів), що спираються на схожі цінності, і тому мають спільне бачення в цілях, підходах та змісті освіти дітей;

- це живий організм, який розвивається сам, удосконалюючи свою ідентичність та культурний код, що ґрунтується на довірі, співчутті, емпатії, людяності, повазі відповідальної свободи волі та особистості кожного;

- інтегральне освітнє середовище, що сприяє відкриттю людського потенціалу, керуючись новітніми знаннями та практиками про природу людини;

- діючий прототип великої школи, що поетапно зростає.

Ми стоїмо на засадах віри у природу людини, на повазі до кожної особистості, незалежно від її віку. Девіз школи “Born to learn”, тобто народжені вчитися.

В Спільношколі є обов'язкова для дітей частина навчання. Вона здійснюється через поєднання викладення нового знання, самостійного закріплення та застосування його на практиці і колаборації в проєктах по методиці SCRUM. Ця методика адаптована нами для навчання в початковій та середній освіті.

Діти мають для свого вибору 10 курсів, відкритих лекцій чи роботи з візит-майстрами. І кожні 7 тижнів ми доповнюємо/оновлюємо перелік на підставі пропозицій дітей. Вся зайнятість збалансована за 4 векторами розвитку: когнітивний, соціальний, емоційно-естетичний, фізичний, та виважена за ритмом зміни навантаження та відпочинку.

Ми намагаємось проводити заняття у невеликих групах, приблизно 6-12 дітей. Групи динамічні. Кожні 7 тижнів є можливість або підсилити або зменшити навантаження, яке формується за індивідуальним освітнім маршрутом учня.

Наразі працюємо на двох локаціях. Учні 1-6 класу навчаються в будинку на вул. Петропавлівській. Підлітки (7-9 клас) – у SpilnoHub на пр. Правди. Ви можете підключитись до нашої спільноти з нового навчального року, або посеред року, якщо виникла така потреба.

Цікавить освіта нового формату та відгукнулися наші цінності? Будемо раді знайомству!


Програми викладання

Куріккулум 5 Keys – це власна освітня програма, що заснована на поєднані знань та навичок, необхідних у сучасному світі.

Мета п'яти ключів для зростання – людина, яка мислить та може майстерно опрацьовувати інформацію в будь-якій формі та у будь-який спосіб, яка здатна робити вибір і спроможна керувати своїм життям у світі, що швидко змінюється. Така людина співпрацює та взаємодіє з іншими, сприймає світ і себе в ньому цілісно, робить вклад в загальну справу з любов'ю та творчістю.


Вартість навчання

Всі кошти, отримані від батьків йдуть на розвиток школи.
Cума за рік становить:

Пакет "Повний" 172 700 грн. при графіку відвідування 5 разів на тиждень. При 4-х днях - 161700 грн. на рік. Тоді понеділок не відвідується. Час перебування в просторі з 8.00 до 20.00. Навчальний процес у просторі школи.

Пакет "Основа*" 155410 грн. при графіку відвідування 5 разів на тиждень. При 4-х днях - 161700 грн. на рік. Тоді понеділок не відвідується. Час перебування в просторі з 8.00 до 17.30. Навчальний процес у просторі школи.

Пакет "Хоумскулінг*" 55000 грн./70400 грн. Відвідування 1 або 2 дні. Час перебування в просторі з 8.00 до 17.30. Навчальний процес у просторі школи у визначенні дні, інший час вдома. Надається доступ до навчальних матеріалів, робочий зошит.

Пакет індивідуального супроводу «Плюс»*.
Пакет обирається батьками чи радиться родині від імені школи у випадках, коли дитина потребує окремої від групового процесу підтримки.
Щільна взаємодія спеціалістів команди підтримки в складі: тьютора, психолога, арт-терапевта, нейрофізіолога, педіатра. Додаткова увага академічного куратора та керівника навчальної програми. Тьютор виступає в ролі радника.
Оплата: 5400 грн/місяць, мінімум 2 цикли.

Сума за рік розбивається на 11 внесків (кожного місяця, крім серпня).
Сумарно канікулярного часу вдвічі менше на рік чим у звичайних школах.
Принцип — все включено. Навчальні матеріали, харчування, заняття за вибором, екскурсії, свята та навіть піжамні вечірки.
Послуга офіційної атестації для 1-8-го класу складає 6000 грн на рік. Оплачується при оформленні.

Єдиноразовий внесок для приєднання до Спільношколи 15000 грн. Якщо всередені року буде зміна рішення, то при припиненні повертається 50% від цього внеску.
Місце бронюється з моменту внесення єдиноразового внеску.

Знижки, якщо у вас декiлька дiтей:
- 10% для другоï дитини
- 20% для третьоï дитини

На пакети "Основа", "Хоумскулінг" та "Плюс" не поширюється знижки

Нам важливо, щоб ви свідомо обрали нашу школу, тому в нас є пробні дні. Визначте час для відвідування від 3-х днів, щоб познайомитись із нами, а потім приймайте рішення.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Дефектолог

Педіатр

Формат навчання

Підготовка до школи

Тьюторство

Майстер-класи

Літній табір

Мови

Українська

Російська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Хореографія

Театр

Музика

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Баскетбол

Шахи

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Пісочна терапія

"Парк-школа"

Гуманна педагогіка

Арт-терапія

Технологія "Занурення"

Проектний підхід

Росток

Навчання у грі

Демократична освіта

Казко-терапія

Д.Ельконіна — В.Давидова

Матеріальна база

Тренажерний зал

Дитячий майданчик

Окрема будівля

Спортзал

У місті

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Робототехніка

Інші сервіси

Ми — школа повного дня. Наші двері відкриті для дітей з 8:00 до 20:00 у будні дні. Кожен понеділок на та сьомому тижні навчання ходимо на екскурсії. Літня програма триває з червня по липень включно.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 6


avatar

Оксана

Школа, которая своих детей учит, что можно игнорировать других людей, их права и выводить детей гулять в закрытый для посторонних двор с хорошо оборудованной за счет жильцов-инвесторов детской площадкой через окно, что, наблюдают жильцы соседних домов, прикрываясь Майданом и другими популистскими лозунгами, вызывает противоречивые эмоции. Собиралась рекомендовать ее своим родственникам, но когда увидела, как красивые слова остаются на бумаге, а реальные действия у здравомыслящих людей вызывают недоумение и шок, передумала. Дети учатся на примере поступков и поведения взрослых, а не по их лицемерным словам.


Катерина Гузенко

После первых визитов в школу, дочурка-третьеклассница сказала - что "это не школа, а мечта!" Спустя некоторое время, её позитивные эмоции подкрепились, и также пришло понимание этого ощущения. Так, своим друзьям Анюта осознанно аргументирует, что в её Спильношколе очень особая атмосфера, которая необходима: ощущение свободы, также поддержки, доверия и уважения к себе со стороны учителей, активная позитивная команда показывающая, что учёба может быть интересной и увлекательной, креативные задания и признание её идей, много общения и движения. Очень огорчилась, когда начались каникулы, и теперь ждёт не дождётся открытия школы в новом учебном году 🙂


avatar

Тетяна

Для мене Спільношкола - це школа в якій я хотіла би вчитись сама, якби я була зараз дитиною. Щоби дорослі сприймали мене та мої потреби і бажання серйозно, щоби у мене був простір для самовираження, але й рамки для того, щоби я навчилась взаємодіяти з іншми та Світом. Мій син з радістю ходить до Спільношколи, і я бачу як він росте та розвивається, як формується його характер, як розширяється його світогляд. Для мене важливо що Спільношкола не лише вчить, а й розвиває навички спілкування, критичного мислення, творчості тощо. Це не легко, бути матір’ю спільношколяра, бо він точно знає що він має право не хотіти і право вибирати. Але це - радісно, бо ми говоримо на рівних і я краще розуміємо одне одного.


avatar

Валентина

Отвечает София 6кл: Потому что преподаватель - это друг. Есть возможность выбирать интересные курсы, например, биологию и зоологию, даже если ты в четвертом или пятом классе. Дружим и общаемся со всеми в школе, независимо от возраста. Если плохо, в школе выслушают и помогут. Вместе устанавливаем правила и отменяем их 😉 Меня уважают как личность. Почему я выбираю школу для своего ребенка ( уже 4тый год ) : Потому что ребенок счастлив в школе, школа не травмирует, нет оценок, сравнения, есть собственный ритм обучения. Очень нравятся проекты в командах, и главное - не быть лучшей командой, а командная работа!


avatar

Аліна Шлапак

Родители часто испрашивают, где учатся мои дети. Многие подмечают их отличие в поведении, уверенности в себе, свободу в самовыражении, умении отстаивать ценности и границы. У них действительно хорошая связь с собой, они умеют в большинстве случаях достигать задуманного и главное в этом всем- их мотивация рождается из их собственных желаний, а не из моих, учителей или из страха и желания соответствовать, быть лучше кого-то. По мимо полученных знаний, их Школа даёт в достойном качестве и количестве, для меня самым важным является то, каким будет фундамент личности моих детей и смогут ли они для себя воспользоваться полученными знаниями. Понимание, какой я и в чем мои особенности, уважения себя и других, понимание своих чувств, потребностей и, конечно же, знание, как самому или с поддержкой получить желаемое, идти в целям- вот что важно. Принципы этой школы разработаны таким образом, чтоб учитывать все эти факторы и помочь сформировать идентичность ребёнка. Ребёнок никогда! не брошен, не оставлен наедине со своими переживаниями, не обесценен, не подавлен авторитетом. Он Личность и к нему всегда относятся как к Личности. Это самая большая ценность для меня, как для матери и для моих детей. P.S. дети каждый день с радостью бегут в школу, любят учителей и директора, обнимаются с ними, делятся своими переживаниями, приходят за поддержкой, с радостью посещают все образовательные и развивающие занятия. Чего только стоят уроки химии и театральная Студия)


avatar

Юлія

Наш син Шпак Захар навчається в Спільношколі вже 2 роки. Чому наша сім’я обрала її та продовжує обирати? По-перше це безпечний простір, в якому заохочується вирішення конфліктів та непорозумінь мирним шляхом. Простір, в якому є можливість діалогу дітей з дітьми, дітей з викладачами та тьюторами, батьків з викладачами та можливість «зустрітись» на трьох (дитина, батьки, представник школи) та обговорити всі хвилюючи питання. По-друге, це розумний (на мій погляд) баланс свободи та правил/кординів. По-третє, системний підхід до академічної програми. Під час карантину і навчання онлайн я не один раз захоплювалась тим, як зв‘язані навчальні матеріали з письма, читання, природи. Як одне «зашито» в інше, чим спрощується запам‘ятовування навчального матеріалу і наскільки цікаво занурюватись у тему, що вивчається (навіть мені, як людині, що супроводжує дитину в навчальному процесі). По-четверте, це гнучкість. Швидка адаптація до змін, готовність шукати нові альтернативи (швидкий перехід в онлайн під час карантину, тестування форматів навчання, програм та матеріалів...) І ще, що мене дуже «гріє» в просторі Спільношколи-це цікавість до... всього (дітей, науки, життя...) Багато вдячності відчуваю до колективу Спільношколуи та радію, що ми разом ❤️


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, пр. Правди, 43а (7-9 клас)

м. Київ, вул. Петропавлівська, 37 (1-6 клас)

+38(050)357-55-22

+38(067)1106700

http://www.spilno.school

https://www.facebook.com/spilnoschool/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події