Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа “Гармонія” заснована в 1999 році для надання освітніх послуг (початкова освіта). Школа працює за планами спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови. З 1-го класу запроваджено науково-педагогічний проект «Інтелект України». В класах до 15 учнів,які сидять за одномісними партами, вчителі здійснюють індивідуальний підхід до кожного учня.


Програми викладання

Вчителі використовують елементи програми «Крок за кроком»: хвилинки фантазії, крісло автора, ранкова зустріч. Додатково вивчається комп’ютерна грамота, проводяться заняття з хореографії, психології. Працюють курси підготовки до навчання у школі.
Матеріально-технічна база школи «Гармонія» відповідає сучасним вимогам для повної реалізації освітніх програм. У розпорядженні школи є 5 добре обладнаних класних кімнат, в яких крім організації навчально-виховного процесу створені кутки для забезпечення ігрової діяльності учнів, велика рекреація дозволяє організувати на перервах динамічні хвилинки.
Учні школи користуються малим спортивним залом, спортивними майданчиками, актовим залом, бібліотекою та їдальнею. Обладнання навчальних кабінетів відповідає типовим перелікам та вимогам.
Учні забезпечені підручниками, художньою літературою для позакласного читання, зошитами з друкованою основою.
Сприятливий мікроклімат у педагогічному колективі, атмосфера доброзичливості, взаємоповаги, здорової професійної конкуренції вчителів сприяли успішному засвоєнню нововведень, спрямованих на підвищення ефективності навчально-виховного процесу.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Матеріальна база

На базі іншого закладу

Спортзал

Дитячий майданчик

Мови

Англійська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Творчість

Хореографія


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Чернівці, вул. Небесної Сотні, 18 А

+38(0372)53-30-58

+38(0372)23-61-55

http://www.lyceum4.cv.ua/contact/


Карта


Події