Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Одеська приватна школа І-ІІІ ступенів "Сходження" надає освітні послуги для школярів і дітей дошкільного віку, усіх бажаючих розширити наявні і придбати додаткові знання.
Загальноосвіня школа "Сходження" - інноваційний проект, що швидко розвивається - дистанційне навчання з шкільних предметів, іноземних мов та інших навчальних предметів і курсів.
Наша мета - не тільки дати знання учням, а й навчити мислити, бути самостійними і компетентними в пошуку знань, зробити наших учнів духовно і культурно багатими людьми.


Програми викладання

Загальноосвтіня школа "Сходження" здійснює:
- навчання за державними програмами учнів середніх шкіл;
- заняття з репетиторами;
- підготовку дошкільнят;
- методичні консультації для батьків, діти яких знаходяться на домашньому навчанні;
-консультації для батьків з проблем шкільної дезадаптації. і дитячої соціально дезадаптованої поведінки;
Школа за бажанням дітей і батьків здійснює навчання дітей за авторськими програмами педагогів християнських шкіл, що дають духовні знання і дозволяють пізнати повноту картини світу і особистості людини як Божих творінь.
На даний момент ми навчаємо дітей, що живуть в Україні, Росії, Молдові, інших країнах СНД, на американському континенті, в Західній і Центральній Європі, деяких країнах Африки та Китаї .
Учитель може використовувати будь-які форми роботи - відеоконференції, електронні підручники і електронні навчально-методичні комплекси, електронні тести і т.п.
До послуг учня навчальні веб-ресурси, до яких він має доступ постійно: електронна бібліотека, аудіо- та відеоматеріали, методичні рекомендації.
Кожен учень підключається до педагогічного сценарію, де, поряд з універсальною програмою і навчальним планом, є персоніфікована сторінка тільки для нього, де розроблена спеціальна програма, що враховує його індивідуальні особистісні особливості і рівень знань.
Наші партнери зі спільного здійснення навчання учнів і підготовки їх до вступу у вищі навчальні заклади України і Чехії - Загальноосвітній центр домашнього дистанційного навчання, Мовна школа "Веда" (Чехія, Прага)


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Туризм

Екскурсії

Формат навчання

Хоумскулінг

Дистанційне навчання

Екстернат

Підготовка до школи

Сімейний табір

Мови

Українська

Російська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Наталі

Доброго ранку! Інфа, щодо школи "Сходження" не актуальна - актуальний сайт - voshozdenieschool.com.ua, ел.адреса - [email protected]!!! Як її можна змінити?? Дякую!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Василя Стуса 2д

+38(048)787 27 73

+38(094)947 57 73

http://www.ukraine-school.org/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події