Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

Про школу

Школа «ЕйдоС» - це абсолютно ексклюзивний і інноваційний підхід до освіти, який дозволяє кожному нашому учневі розвинути свої таланти і внутрішні ресурси:
- пам'ять, творче мислення, психічне і фізичне здоров'я;
- отримати відмінні знання з шкільних предметів;
- отримати навички з підприємництва та здійснення проектів;
- навчитися оцінювати перспективи і вирішувати проблеми;
- оволодіти іноземними мовами;
- визначитися зі справою життя;
- бути успішним і щасливим.
Ми здійснюємо мрію батьків про успішне сьогодення і майбутнє їхніх дітей.
Вступити в «ЕйдоС» - значить отримати в допомогу найбільш новаторський і амбітний колектив професіоналів для навчання своєї дитини.

Про садок

Ось уже 15 щасливих років по-домашньому затишний, теплий і привітний Ясла-садок «ЕйдоС», з любов'ю і трепетом вирощує діток. Оточені теплом, любов'ю і увагою, наші вихованці проходять повний курс психологічної підготовки до навчальної діяльності та переходу дитини в шкільне ланка.
Унікальні освітні методики і технології, такі як ТРВЗ (Теорія рішення винахідницьких завдань), Ейдетика, психологічний супровід розвитку кожної дитини використовувані в Дитячому садку, спрямовані на всебічний розвиток дошкільника.
У нашому Дитячому садку панує казкова атмосфера турботи і невимушеності, так як придбання основних навичок, умінь і особистого досвіду відбувається в умовах щасливого дитинства. Всебічний розвиток дитини здійснюється не тільки вихователями, а й учителями-предметниками школи, що дає можливість виявити і розвинути унікальні здібності і таланти Вашої дитини.

Про центр

Перше заняття в дитячому Центрі інтелектуальної творчості «ЕйдоС» відбулося в далекому 1995 році. І ось вже на протязі 20-ти років ми допомагаємо здійснити мрію батьків про те, щоб їх дитина всебічно розвивалася з раннього віку, розкривала свої творчі та інтелектуальні здібності, внутрішні ресурси, і найважливіше - уміла використовувати їх у навчанні та житті.
Невелика кількість дітей у групах (4-7 чоловік) дозволяє практично індивідуально займатися з кожною дитиною, при цьому даючи можливість дітям м'яко і безболісно соціалізуватися. Атмосфера затишку і довіри, створена в нашому Центрі психологами, розкриває дітей з нового боку, дозволяє їм комфортно себе почувати в будь-якій ситуації, в будь-якому колективі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Методики/програми

Пісочна терапія

Арт-терапія

Матеріальна база

Спортзал

Спеціалісти

Психолог

Мови

Англійська

Російська

Спорт

Художня гімнастика

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Яна

Я очень переживала, когда отдавала дочку в школу - как она адаптируется, какие будут одноклассники, будет ли успевать по учебе. Все страхи оказали беспочвенны - преподаватели внимательны к каждому, все дети воспитаны, из приличных семей. Домашние задания если и есть, то все делают после занятий, внешкольное время. С детками дополнительно занимаются, строят образовательный процесс так, чтобы всем было интересно


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Нижньодніпровська 4а

+38 (061) 220-90-04

+38 (061) 220-02-13

http://www.eidos.zp.ua/

https://www.facebook.com/groups/EidoS.school

Написати повідомлення

Карта


Події