Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір, Центр дитячого розвитку

KIDBI формує абсолютно нове покоління дітей і підлітків. Покоління тих, хто впевнений у собі, хто вміє мріяти, покоління тих, хто змінює свій світ кожен день. Саме так ми зможемо створити свою реальність. Усвідомлено і впевнено крокувати в сьогодення і майбутнє. Саме так, кожна дитина, кожна сім'я зможе жити гармонійно, легко і успішно. Лідерами не народжуються, лідерами стають.Центр розвитку - саме та платформа, де підлітки цього досягають.


Програми викладання

KIDBI використовує сучасні і нові технології. Центр вже працює в Україні, в Києві і в США, в Майамі. Тренери KIDBI - це щасливі і успішні люди, які працювали з дітьми в Україні, США, Індії, Грузії, Чехії, В'єтнамі, Камбоджі і більше 10 інших країн світу і Європи.

Центр розвитку підлітків пропонує вам багато цікавих навчальних програм протягом року:

Школа вихідного дня для дітей віком від 9 до 15 років - це повноцінна комплексна програма, де діти знаходять нових друзів, починають впевненіше себе вести, і починають любити процес навчання.
Сімейні ігри для дітей від 5 до 17 років.Сімейні гри - це інтелектуальний відпочинок для всієї сім'ї (мама, тато, діти), де ви отримуєте: рекомендації особисто для вашої родини, консультації психологів, сімейних терапевтів, веселу і легку атмосферу зі смачним чаєм.
Програми освітніх таборів.


Вартість навчання

Вартість програми в 2016-2017 роках становить 3 тис грн/ міс.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Осінній табір

Інші сервіси

фінансова грамота, техніка бізнес спілкування


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ вул. Лютеранська, 12

+38 (093) 747 92 70

https://kidbi.com.ua/event

https://www.facebook.com/kidbi.ua


Карта


Події

Дописи
Події