Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку, Школа

Ми працюємо восьмий рік: маємо успішний досвід роботи у форматах офлайн та онлайн, в умовах карантинів та воєнного стану.

Та попри зовнішні обставини, ми принципово були і залишаємося «живою» школою у всіх сенсах цього слова! Бо віримо, що тільки справжнє, живе, насичене, багатогранне шкільне життя може зростити в людині Людину!

Бути відповідальними, мислити та вільно висловлювати свої думки, розуміти себе та бути собою, відстоювати особисті кордони та поважати кордони інших - це речі, яким ми приділяємо основну увагу в процесі навчання та виховання у нашій школі.

Наш підхід до навчання та виховання

- Створити середовище,
в якому діти та дорослі почуваються у безпеці. Це запорука здорового емоційного розвитку особистості та ефективного навчання.

- Зібрати спільноту однодумців
Ми співпрацюємо з родинами, які поділяють наші погляди на навчання й виховання дітей. У такому разі діти знаходяться у дружньому оточенні та в знайомій з родини системі цінностей.

- Знайти «правильного» викладача
Наші викладачі - цікаві особистості з сучасним поглядом на життя. Вони є товаришами й авторитетами для наших учнів. Адже, крім викладання, вони мають різні сфери реалізації та широке коло інтересів: ведуть бізнес, захищають дисертації, дають інтерв’ю, читають лекції, ходять та водять в походи, сплавляються на байдарках, грають на музичних інструментах та у театрі, малюють картини, займаються спортом, волонтерською діяльністю тощо.

-Оточити дітей красою,
бо віримо у її виховну силу. Наша школа розташована в мальовничому місці на самому березі Дніпра. Через великі панорамні вікна діти та викладачі можуть спостерігати за мінливістю і красою природи, надихаючись нею. Всі речі та люди у нашій школі не випадкові. Все сповнене змістом та красою...
Музика, театр, історія мистецтв, шахи, живопис - це обов'язкові предмети у нашій школі. Мистецтво й творчість допомагають у вихованні цілісної та всебічно розвиненої особистості.


Програми викладання

Ми не прибічники якоїсь однієї методики.
Ми беремо з різних педагогічних систем найпрогресивніше і відмовляємося від того, що не працює.

Ми на боці здорової педагогіки, що ґрунтується на силі авторитету вчителя, а не на авторитеті сили чи обмежень. Учень - не об'єкт навчання, а суб'єкт.


Вартість навчання

15000 грн


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Тьюторство

Дистанційне навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Літній табір

Осінній табір

Зимовий табір

Весняний табір

Методики/програми

Технологія "Занурення"

Навчання у грі

Проектний підхід

Матеріальна база

Спортзал

У місті

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Спорт

Шахи

Бойові мистецтва

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


Виктория Одинцова

Усім привіт! Днями мала нагоду познайомитися з неймовірно веселим педагогічним колективом Центру розвитку та підтримки сімейної освіти - NewTone. Це , насамперед, - талановита молодь, яка не боїться креативно мислити й експериментувати. Впевнена, що подібної школи в Києві не існує. Успіхів і наснаги!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул.Раїси Окіпної, 18

+38(050)480-72-22

+38(096)832-08-75

https://newtone.school/

https://www.facebook.com/NewTone.school/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події