Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

У всіх охочих є унікальна можливість відвідати майстерню, у якій діти і дорослі навчаються створювати цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою сучасних багатофункційних інструментів Dremel. Тут ви можете розвиватись як в художньому так і в технічному напрямках. У Творчій майстерні “Сверлик” майстри-початківці мають змогу спробувати свої сили на безкоштовному занятті, відвідати різноманітні тематичні майстер-класи, займатися за цікавою навчальною програмою різних рівнів складності.
Ми пропонуємо індивідуальні та групові майстер-класи, на яких кожен зможе випробувати себе у мистецтві роботи з деревом. Ви можете обрати майстер-клас для закоханої пари, сімейний майстер-клас, виїзний майстер-клас, майстер-класи на корпоративах, також майстер-класи до дня народження. Ми маємо багато цікавих пропозицій для кожного. Варто зауважити, що з наших заняття ви виносите не тількі нові вміння та неймовірні враження, але і вироби, виготовлені вами особисто під керівництвом пофесійних майстрів.
Наша сучасна, комфортабельна і безпечна майстерня, яка обладнана усіма потрібними інструментами та персональними засобами захисту, щодня радо відкриває двері для своїх прихильників.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Матеріальна база

У місті

Інші сервіси

робота з деревом, гравірування


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, Львівська область, вул. Коперника, 23

+38(067)676-12-21

+38(032)261-00-02

http://sverlyk.com.ua/

https://www.facebook.com/sverlyk.Lviv


Карта


Події

Події