Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Протягом останніх шести років наш заклад дарує посмішки діткам та іх батькам. Шість років тому, ідучи за бажанням створити середовище для дітей, яке б дозволяло пізнавати навколишій світ з радістю, нами був започаткований наш заклад. Ми назвали його “Смайлик” (від англ smile – посмішка) із щирою вірою в те, що саме дитяча посмішка задоволення є тим ключем, який відкриває серця людей, вірою в те, що наші діти вартують більшого. В 2007 році у місті Івано-Франківську не було закладу подібного типу і ми стали першими.

Спостерігаючи за дітьми, їх ігровою та навчальною діяльністю, багато читаючи про існуючі підходи в освіті, педагоги нашого закладу знайшли відображення своїх думок у педагогічній системі, розробленій більш як сто років тому італійським педагогом Марією Монтессорі. Вивчивши філософію її освіти та методику роботи з дітьми, у вересні 2011 року ми відкрили наш перший Монтессорі-клас, де спочатку навчалося семеро дітей. На сьогодні вже малих монтессорійців налічується більше ста.

На сьогоднішній день наш Монтессорі Клуб налічує три дошкільні класи та п’ять тоддлер класів. А також, нашою великою гордістю є початкова школа, у якій діти навчаються, відчуваючи себе дослідниками та пошуковцями, здобуваючи глибокі знання і розуміючи їх практичне застосування, поважаючи себе, своїх друзів і все живе довкола, радіючи початку нового навчального року.

Місія нашого закладу :
- плекати людяність та вихованість;
- дати можливість навчатися із задоволенням;
- чути і розуміти кожну дитину.


Програми викладання

Навчальні курси:
1. Дошкільний Монтессорі-клас - під час 4-х годин заняття діти і в колі разом працюють, і у групах, і парами, досхочу спілкуються, вчаться допомагати один одному, або цивілізовано відмовлятися від допомоги, вчаться робити власні помилки і не боятися їх робити і йти далі, організовують свята і вистави, займаються творчістю, і стають один одному друзями. І коли Ваша п’ятирічка із захопленням розповідатиме другові про фасеточний зір бджоли, його мама із подивом запитає: « А звідки ти про це довідався?» – Дитина відповість: «Прочитав у енциклопедії в класі» – «А хто ж тебе навчив читати?» – Дитина здивується: «Та я сам навчився…» І це буде не вихваляння, а факт життя.

2. Монтессорі-тоддлер клас - це просто рай для дитини цього віку. Ось що можна побачити через 2-3 місяці навчання тут: дитина заходить до класу, сама роздягається, проходить до зали, вітається з педагогом та іншими дітками. Бачить на полицях матеріал, підходить, щось небачене раніше приваблює її, вона бере це і сідає з цим. Коло неї з’являється педагог і каже: «Я покажу тобі, як з цим працювати». Швидко показавши алгоритм роботи, педагог залишає її, а дитина концентрується на повторенні дій педагога. Вона робить це охоче, зосереджено, знову і знову повторюючи одне й те саме. Мета педагога – допомогти дитині вийти на довготриваліший рівень концентрації уваги. Що би дитина не обрала до роботи. Ось ця зосередженість уваги дитини стає ключем до впорядкування її мислення і, як наслідок, впорядкування її поведінки. Результатом роботи в Монтессорі тоддлер-класі стає не просто накопичення фактичної інформації (хоча це доступно зробити дитині, якщо вона до цього готова), не вирощування геніїв, а впорядкування мислення дитини і самоорганізації її рухової поведінки. Дії і думки дитини стають напрочуд осмисленими, самостійними і спокійно-впевненими. Розвиток спрямовано не на знання, а на особистість. І, скажімо, рахувати чи цікавитися літерами (що зазвичай найбільше цікавить батьків) дитина починає сама тоді, коли вона досягає внутрішньої до цього готовності. А засвоєння математики і мови за внутрішнім спонуканням відбувається значно швидше, легше, а головне, радісніше і якісніше, ніж за зовнішнім заохоченням.

3. Початкова школа (1-4 клас)

4. Підготовка до школи
Вміння слухати та чути педагога, вміння зосереджуватися на запропонованому завданні, працювати за інструкцією, застосовувати довільну пам’ять, розвиток зв’язного мовлення, необхідних мисленнєвих операцій, як-от узагальнення, систематизація, висновки, логічні ланцюги, асоціативне мислення, причинно-наслідкові зв’язки тощо, а також розвиток уяви, фантазії, дрібної моторики через творчу роботу – малюнок, аплікацію, ліпку, майстрування, орігамі та інше – всім цим пропонується зайнятися дитині на курсі “Підготовка до школи” у нашому клубі.
Заняття триває 1 годину, завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками. Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.

5. Англомовне середовище - ми робимо спробу створити для діток середовище англійської мови, у яке вони занурюються, щойно переступивши поріг клубу. Але так як їх перебування тут дуже обмежене в часі, ми поєднуємо це із використанням підручників видавництв Oxford University Press та MacmillanEducation, як сучасних розробок наших іноземних колег.

6. Мама і я - Займаймося разом із мамою або з татком! Розквіт рухових можливостей малюка, все більше різноманітності, і масса задоволення на личку!
Дітки з 2-х до 3-х рочків надзвичайно вдосконалюють свої рухові можливості, гарно відображують своїми рухами ритм, а головне – задоволено навчаються через рух.
Курс передбачає розвиток індивідуальних психомоторних та інтелектуальних здібностей дитини, постійне розширення зони найближчого розвитку дитини за рахунок цілеспрямованого процесу взаємодії з дорослими та використання дидактичних матеріалів, профілактику поведінкових відхилень з урахуванням вікових особливостей дитини.
Наше заняття включає: оздоровчу гімнастику, елементи бебі-йоги, ритмічні і рухливі ігри, психогімнастику, логіку, інтеллекторику, розвиток пам’яті, мисленя, уваги, основи математики, знайомство з кольором, формою, пальчикові ігри, артикуляційну гімнастику, вивчення букв, розвиток мови, арт-терапію, розвиток великої і дрібної моторики, казкотерапію, загальну соціалізацію.


Вартість навчання

Абонемент 1 місяць (1 тиждень замороження):
Підготовка до школи - 400 грн
Англомовне середовище - 400 грн
Англомовне середовище (1.5 год) - 530 грн
Мама і я - 260 грн
Дошкільний Монтессорі-клас - 2300 грн
Монтессорі тоддлер-клас - 1025 грн

Абонемент 2 місяці (1 тиждень замороження):
Дошкільний Монтессорі-клас - 4200 грн
Монтессорі тоддлер-клас - 1580 грн

Семестровий абонемент (4 місяці):
Дошкільний Монтессорі-клас - 7700 грн
Монтессорі тоддлер-клас - 2600 грн

Індивідуальний дисконт враховується при оплаті(необхідно показати картку) Дисконт у 10% на 2-гу чи 3-тю дитину враховується при оплаті у випадку одночасного навчання двох діток у клубі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Рукоділля

Музика

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Мови

Англійська

Методики/програми

Марії Монтессорі

Формат навчання

Мама і маля

Майстер-класи


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Івано-Франківська область, с. Крихівці, Калинова Слобода, вул. Двірська, 20

(098) 513 55 69

(099) 051 66 64

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 30

(0342) 50 36 98

(099) 151 02 55

http://smileykids.if.ua/

https://www.facebook.com/groups/1700774970...


Карта


Події