Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Міжнародний дитячий садочок "Меридіан" –це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів, вчителів, головною метою яких є створення таких умов навчання та виховання, за яких діти відчували б себе комфортно та затишно, мали змогу розкрити всі свої таланти та здібності,оволодіти англійською мовою, соціалізуватися та набути життєвого досвіду серед однолітків, розкритися, як неповторні особистості.
Міжнародний дитячий садок розпочав свою роботу у 2006 році. Ми пропонуємо дошкільні освітні послуги для діток від 2-х до 6-ти років.
Ми пишаємося своєю дружньою та затишною атмосферою. Двері дитячого садочка «Меридіан » відчинені для дітей різних національностей. У своїй роботі ми враховуємо важливі аспекти та особливості різних культур та релігій.
В нашому садочку діти мають змогу розвивати свої таланти та задовільняти інтереси за допомогою відвідування альтернативних факультативів. У процесі навчання та виховання діти адаптуються до нових умов, отримують психологічний супровід та підтримку, і потім з легкістю переходять на навчання до першого класу «Міжнародної школи «Меридіан»».

9 причин обрати «Міжнародний дитячий садочок «Меридіан»»
1. Дружній та професійний колектив вихователів, помічників вихователя та вчителів де панує атмосфера взаємоповаги та турботи, індивідуальний підхід до кожної дитини та батьків.
2. Програма культурних заходів для дітей та батьків: екскурсії, походи, вистави лялькового театру, фотосесії, розваги, святкування днів народження дітей.
Тісна співпраця з батьками - проведення численних заходів із участю батьків: родинно-спортивне свято на природі «Мамо, тато,я-спортивна сім’я», концерти родинної творчості, вечори для мам,концерти та мультимедіа для батьків, ведення щодеників для батьків із щоденним та щотижневим звітами роботи та багато іншого.
3. Сучасна матеріально-технічна база садочка та зручний графік роботи: затишні та сучасно обладнані ігрові кімнати, зал для занять з фізкультури, хореографії та музики, різноманіття ігрового та навчального матеріалу, високий рівень методичного супроводу для вихователів, сучасні ігрові майданчики на території дитячого садочка.
Режим роботи садочка з 8.00 до 19.00. Робота чергової групи та відсутність канікул протягом навчального року.
4. В групах з дітьми працюють: Вихователь , Помічник вихователя (вища педагогічна освіта, досвід роботи з дітьми, знання англійської мови) та Няня(чистота та затишок в групі)
5. Індивідуальний підхід до кожної дитини:особливо під час адаптації дитини та протягом дня, сприятливий психологічний мікроклімат в групі, де кожна дитина отримує достатньо уваги та турботи , що дозволяє максимально розкрити її задатки, таланти та здібності.
6. Списочна кількість та контингент дітей: в групах з 2-х років кількість дітей не перевищує 16, в групах з 3-х років та старше кількість дітей не перевищує 18.
В групах навчаються діти з різних країн світу, тому вони знаходяться в англомовному середовищі цілий день, що є сприятливим фактором засвоєння іноземної мови.
7. Смачне та різноманітне чотирьохразове харчування. Наше меню складено із урахуванням рекомендацій дитячих дієтологів, у відповідності із "Інструкцією організації харчування дітей дошкільного віку" та затверджене у СЕС.Ми здійснюємо індивідуальний підхід до харчування дітей.
8. Надійна цілодобова охорона та відеоспостереження на всій території дитячого садочка та в приміщенні, електронна система контролю "входу та виходу" садочка гарантує безпеку вашої дитини.
9. Можливість продовжувати навчання у Міжнародній школі «Меридіан » та отримати початкову, середню шкільну освіту, обрати мову навчання в школі.


Програми викладання

Навчально-виховний процес проходить одночасно за трьома програмами::
- Навчально-виховна програма «Дитина» (навчання та розвиток дитини за основними напрямками) та реалізація її на англійській мові в групах дітей з 3-х років) та програма "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку.
- за виховною програмою “Character education”(виховання характеру дитини, яка широко використовується в Европейських країнах).Програма включає в себе 7 великих тем, за якими вихователі працюють з дітьми протягом року. Педагоги проводять бесіди з дітьми, пояснюючи багато цікавої інформації для дітей та відповідаючи на всі дитячі питання, проводять різноманітну мотивацію та закріплюючи знання, виділяють 3-х чемпіонів кожного місяця, нагорождують їх сертифікатами та подарунками. До програми входять наступні теми: Дружба, Відповідальність, Вміємо поділитися, Любов, Чистота, Повага та Доброта.
- робота за оздоровчою програмою: "Здоров'ячок", що включає в себе 9 основних тем валеологічного напрямку для вивчення з дітьми. Оздоровчі заходи з метою профілактики захворювань в ДНЗ для дітей протягом року: оздоровчі процедури з водою протягом літнього періоду на свіжому повітрі; щодня: ходіння по каштанчиках, аромосеанси, кварцювання груп, точковий масаж, зорова гімнастика, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження тощо.
та також використовує елементи інших методик видатних педагогів : М. Монтессорі, С. Русової, В. Сухомлинського, Ушинського , Б. Нікітіна.
Підготовчі групи дитячого садочка працють за навчально-виховною програмою "Впевнений старт",програмою для дітей старшого дошкільного віку, затвердженою та рекомендованою Міністерством Освіти і науки України

Діти, яким виповнилося 2 роки мають заняття:
- сенсорний розвиток (2 заняття на тиждень);
- світ навколо нас (2 заняття на тиждень);
- віконечко у природу (2 рази на тиждень);
- у світі казки (3 заняття на тиждень);
- розваги (1 раз на тиждень);
- музична скарбничка (2 заняття на тиждень);
- фізкультура (2 заняття на тиждень);
- малюємо залюбки (ліплення, малювання, аплікація), (2 заняття на тиждень).

Діти, яким виповнилося 3 роки починають займатися у групі з англійською мовою навчання. В такій групі, нові діти, пройшовши адаптаційний період на рідній мові, починають спілкуватися з вихователями та дітками параллельно на 2-х мовах, іншими словами застосовується синхроний перекладна протягом 2-х місяців, далі вихователь переходить повністю на спілкування лише англійською мовою.Всі режимні процеси, заняття, розваги проходять на англійській мові.
Діти, яким виповнилося повних 3 роки мають заняття:
- цікава лічба (1 заняття на тиждень);
- сенсорний розвиток (1 заняття на тиждень);
- українська мова(2 заняття на тиждень);
- логопед (групові заняття, 2 заняття на тиждень)
- віконечко у природу (1 заняття на тиждень);
- світ навколо нас (2 заняття на тиждень);
- психолог (1 заняття на тиждень);
- розваги (1 розваги на тиждень);
- читання, слухання літератури, мультимедіа (2 заняття на тиждень);
- хореографія (2 заняття на тиждень);
- фізкультура (2 заняття на тиждень);
- музика (2 заняття на тиждень);

Діти, яким виповнилося повних 4 роки мають заняття:
- математична скарбничка (2 заняття на тиждень);
- світ навколо нас (2 заняття на тиждень);
- українська мова (2 заняття на тиждень);
- природа (1 заняття на тиждень);
- розваги (1 розвага на тиждень);
- у світі казки (2 заняття на тиждень);
- хореографія (2 заняття на тиждень);
- фізкультура(2 заняття на тиждень);
- музика (2 заняття на тиждень);
- образотворче мистецтво (ліпка, аплікація, малювання), (2 заняття на тиждень)
- логопед (групові заняття 2 рази на тиждень)
- психолог (1 заняття на тиждень)

Діти, яким виповнилося повних 5 років мають заняття:
- математична скарбничка (2 заняття на тиждень);
- світ навколо нас (2 заняття на тиждень);
- українська мова (3 заняття на тиждень);
- природа (1 заняття на тиждень);
- розваги (1 розвага на тиждень);
- читання (2 заняття на тиждень);
- хореографія (2 заняття на тиждень);
- фізкультура(2 заняття на тиждень);
- музика (2 заняття на тиждень);
- образотворче мистецтво (ліпка, аплікація, малювання), (2 заняття на тиждень)
- логопед (індвідуальна робота 2 рази на тиждень)
- психолог (1 заняття на тиждень)

В дитячому садочку працюють педагоги:
- дитячий психолог, діагностика, індивідуальна робота з дітьми та батьками, заплановані консультації, семінари, тренінги для вихователів та батьків, групові заняття з дітьми.
- логопед( 2разинатиждень) , проведення групових занять з дітьми починаючи від 3-х років та індивідуальні починаючи з 5-х років);
- хореограф (2 разинатиждень), проведення занять з дітьми згідно розкладу та додаткові заняття з хореографії;
- вчитель фізичної культури (2 рази на тиждень) проведення занять з дітьми згідно розкладу, спортивних розваг та заходів з дітьми та батьками.
- музичний керівник (2 рази на тиждень) проведення занять з дітьми згідно розкладу, робота гуртка музичних інструментів, підготовка до концертів, виступів, проведення музичних розваг та інше.
- вчитель образотворчого мистецтва (2 рази на тиждень) проведення занять з дітьми згідно розкладу (ліпка, аплікація, малювання), підготовка виставок та інше.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Методики/програми

Марії Монтессорі

Система Нікітіних

Творчість

Музика

Хореографія

Інші сервіси

методика Сухомлинського, спорт, гуртки, мистецто


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Копилівська, 55 -Б

468-22-71

050-653-95-25 , 068-047-38-75, 073-310-28-45

м. Київ, вул. Тираспільська, 43

443-73-17

093-495-07-57

http://sadokmeridian.com.ua/

https://www.facebook.com/sadok.meridian


Карта


Події

Події