Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Міжнародний ліцей «МАУП» — навчальний заклад, в якому вдало поєднується виконання програми державного стандарту загальної середньої освіти, найсучасніші міжнародні, розвиваючі програми, а також ряд переваг, які важливі для формування комфортного та сучасного освітнього простору учнів загалом, та індивідуальної траєкторії розвитку кожної дитини.
Основне покликання Ліцею спрямоване на:
- забезпечення якісної дошкільної, початкової та середньої загальної освіти;
- формування гармонійної та успішної особистості шляхом розкриття її природних здібностей, розвитку потенціалу та життєвих компетентностей;
- організацію діяльності Ліцею на засадах корпоративної культури, яка передбачає усвідомлення системи цінностей, що сповідує колектив Ліцею, кожен член якого робить власний внесок у розвиток Ліцею та виконання місії та візії;
- створення умов для самореалізації кожного члена учнівського та педагогічного колективу.

Місія Ліцею — забезпечення сучасної освіти та цілісного розвитку учнів у відповідності до індивідуальних та суспільних потреб.
Візія Ліцею — школа успішних та щасливих дітей.
Реалізація місії спрямована на формування візії Ліцею, якою передбачено реалізацію комплексу цілей та завдань за стратегічними напрямами:
- особистісний розвиток: формування конкурентоздатності, лідерства, успішності
- освітньо-інтелектуальний розвиток: якісне предметне навчання понад державні стандарти за профілями: економіко-правовий, інформаційно-технологічний, лінгвістичний
- креативний художньо-естетичний розвиток
- комплексний фізичний розвиток
- вивчення іноземних мов на комунікативному рівні та на рівні; міжнародних сертифікатів (англійська поглиблено, німецька, польська, китайська, інші — як друга/третя іноземні мови)
- сучасну ІТ-компетентність.
Цінності Ліцею - ключові цінності колективу Ліцею:
- людина
- духовність
- усвідомлений патріотизм
- відповідальність, повага, творче мислення, прагнення до постійного розвитку, висока моральність.


Програми викладання

Успіх навчально-виховної роботи значною мірою залежить не лише від використання в ній тих чи інших методів, але й від організації форм навчання. Важливо усвідомлювати, які саме освітні послуги надає навчальний заклад, і які форми навчання існують в рамках його функціонування.

Форми навчання НВК Міжнародний ліцей «МАУП»:
Денна: школа повного дня (з 9.00 до 18.00)
Дистанційна (з використанням Інтернет та мультимедійних технологій)
Школа повного року навчання (робота з учнями в канікулярний період)

Структура Ліцею
1. Дошкільний Ліцей (діти віком від 3 до 6 років):
- групи повного дня
- групи раннього розвитку з короткотривалим перебуванням
- групи підготовки до школи
Виховання і навчання дітей у дошкільних групах НВК «Міжнародний ліцей МАУП» здійснюється за оновленою освітньою програмою «ДИТИНА», розробленою у відповідності до вимог сучасності щодо оптимального обсягу та вікових можливостей дітей дошкільного віку.
Програмовий зміст навчально-виховної роботи з дітьми представлено по роках життя дитини дошкільного віку (від 2 до 7 років) у такій послідовності: «діти раннього віку», «наші малята», «дослідники, чомусики», «наша старша група». Вони є логічно та змістовно взаємопов’язаними, поступово ускладнюються та відображують картину цілісного розвитку різних сфер особистості дитини упродовж дошкільного періоду.
Програмовий зміст навчально-виховної роботи з дітьми представлено по роках життя дитини дошкільного віку (від 2 до 7 років) у такій послідовності: «діти раннього віку», «наші малята», «дослідники, чомусики», «наша старша група». Вони є логічно та змістовно взаємопов’язаними, поступово ускладнюються та відображують картину цілісного розвитку різних сфер особистості дитини упродовж дошкільного періоду.

2. Початковий Ліцей (1-4 класи)
- «Українська мова» (оновлена)
- «Математика» (оновлена)
- «Природознавство» (оновлена)
- «Основи здоров’я» (оновлена)
- «Фізична культура» (оновлена)
- «Мистецтво» (оновлена)
- «Трудове навчання» (оновлена)

3. Старший профільний ліцей (5-11 класи)
Старший профільний Ліцей об’єднує учнів 5-10 класів. Програми навчання для старшокласників відповідають усім державним стандартам, оскільки викладачі старанно виконують всі вимоги Міністерства освіти України.
Окрім того, державні програми поєднуються з індивідуальним підходом викладачів до викладу учням матеріалу з конкретного предмету. Переважна більшість вчителів є досвідченими педагогами з власними освітніми програмами, які успішно реалізовуються на базі шкіл міста Києва.
- українська мова та література
- фізика
- хімія та біологія

Наповнюваність Ліцею
- Початковий ліцей (1-4 класи) — 128 осіб (32 учня на паралелі);
- Старший профільний Ліцей (5-11 класи) — 224 учня.
Загальна кількість учнів становить 352 учні.

Профілі навчання: лінгвістичний, економіко-правовий, інформаційно-технологічний.
В майбутньому на базі Міжнародного ліцею «МАУП» також буде діяти індивідуальна форма навчання.

Діють наступні освітні проекти:
1. Міжнародні - НВК Міжнародний ліцей «МАУП» прагне до відповідності найвищим навчальним стандартам. В сучасному світі міжнародна співпраця є запорукою розвитку та покращенню умов навчання освітнього закладу. Окрім того, наявність міжнародних проектів у закладі свідчить про сучасність, уміння комунікації та створення нових можливостей для учнів.
2. Всеукраїнські - НВК Міжнародний ліцей «МАУП» має три всеукраїнські проекти:
- «Історія — це ми»
- «Пишаймося разом»
- «Найбільша шкільна година спорту»
3. Локальні - Проектна програма НВК Міжнародний ліцей «МАУП» нині передбачає реалізацію таких проектів:
- «Розмалюй світ»
- «Відкрий в собі чемпіона»
- Журнал «Young Magazine»
4. Методичні проекти - З метою покращення навчального процесу та розвитку програм на базі Ліцею були імплементовані методичні проекти:
- «SMART- проект»
- «Музейна педагогіка»

Творчі студії та спортивні секції НВК «Міжнародний ліцей МАУП», які працюють в режимі школи повного дня
Школа повного дня НВК «Міжнародний ліцей МАУП» передбачає роботу творчих студій , гуртків та секцій за наступними напрямами:
І. Інтелектуально-творчий напрям
Студія «Весела наука»
Студія шахів, Фотостудія
Студія інформаційних технологій
Медіа-студія

ІІ. Художньо-естетичний напрям
Театральна студія
Студія вокалу
Студія хореографії
Студія образотворчого мистецтва

ІІІ. Спортивно-оздоровчий напрям
Студія чирлідингу
Секція бойового самбо
Секція гімнастики
Секція футболу
Групи дітей творчих студій, гуртків та спортивних секцій формуються відповідно до вікових особливостей учнів та працюють за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.
Нині до уваги батьків та дітей розроблений ряд додаткових послуг, серед яких:
- студія гри на гітарі;
- філія музичної школи;
- басейн;
- послуги логопеда;
- послуги психолога;
- індивідуальний супровід учнів;
- шкільний автобус.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Дистанційне навчання

Матеріальна база

Басейн

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Спорт

Шахи

Творчість

Хореографія

Інші сервіси

іноземні мови, театральні студія, творчість, фотостудія, самбо, чирлідинг, шкільний автобус


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 15


avatar

Каріна

Хотілося б побільше закладів відповідного рівня, але я рада і пишаюся, що моя доня навчається у ліцеї МАУП. Часом їй непросто, але їй тут цікаво, у неї тут багато друзів, а серед викладачів – справжні наставники. Оця атмосфера взаємоповаги і взаємопідтримки, це дуже цінно.


avatar

Віталіна

Не ліцей, а знахідка. Дуже людяне і водночас професійне ставлення до дітлахів. Харчування, факультативи, освітня програма, все – супер!


avatar

Маша

Дякую ліцею за мого Сашка. Цьогоріч він вже випускається, будемо сумувати. Якщо досі переживаєте за якісну середню освіту для дитини, зверніть увагу на цей заклад, дуже достойний.


avatar

Валентин

Я бы назвал подход к обучению от лицея при МАУП своеобразным олл-инклюзивом. Тут и школьная программа и факультативы, и домашку делают, и накормят. Ну вот утром завозишь, вечером забираешь — и не просто спокоен за ребенка, а уверен, что ему уделят должное внимание.


avatar

Богдан

Ще півроку і малий закінчує ліцей, дуже втішений, що у свій час ми прийняли правильне рішення віддати його сюди замість шкільної парти. За ці роки він відчутно подорослішав і планує навіть трошки свою професію.


avatar

Тарас

Коли мої друзі питають про переваги ліцею в порівнянні з іншими школами, я відразу кажу “можливість розвиватися і відвідувати круті факультативи”. Моїм особистим відкриттям під час навчання в Ліцеї стала робототехніка. Захопила з першого заняття! З часом робототехніка стала для мене чимось більшим і зараз я почну глибше вивчати її на 1 курсі КПІ. Дякую Ліцею за все!


avatar

Надя

Недавно переехали в новую квартиру и искали ребенку нормальную школу. Наши соседи посоветовали лицей при МАУП. Дети сразу сдружились, поэтому решили сына тоже отдать в лицей, тем более первый друг там уже был. Понравилось отношение учителей к школьникам, хорошее питание и правильный подход к обучению. Учиться, конечно, недешево, но оно стоит своих денег.


avatar

Галина

Интересно все-таки, как оказывается можно зажечь интерес детей к школьной рутине. В Лицее очень оригинальные образовательные программы, экскурсии, факультативы, все есть. При этом на третьем году обучения наблюдаю за дочкой, что она стала взрослее, смышленее, на уроки ходит с удовольствием.


avatar

Анжела

Старший сын еще весной окончил лицей, теперь – студент. Прекрасные впечатления от заведения остались, рекомендую всем, кто еще сомневается.


avatar

Анна

Лицей МАУП ну прям очень нравится! Мне его подруга советовала, но я на слово не поверила, сама сходила, познакомилась с администрацией и персоналом. То же самое советую всем, вы увидите, что с обычной средней школой это и рядом не стояло.


avatar

Катя

Лицей при МАУП: рекомендую. Утром малого завезли, целый день он не просто под присмотром, а именно влюблен и увлечен в то, чему его там обучают. И это не только школьной программы касается, но и студий после уроков


avatar

Лидия

Лицей при МАУП – отличная альтернатива средней школе. Программы обучения здесь утверждены МОН, но во многом превосходят школьный уровень – больше экскурсий, факультативы, домашки в лицее выполняются. Детей именно что мотивируют и вдохновляют к обучению, очень классно!


avatar

Мария

Может, кому покажется, что дороговат лицей, но поверьте, оно того стоит. За полный рабочий день – ребенок и под присмотром, и на кружках, и с выполненной домашкой. Супер!


avatar

Вика

Нравится, что тут обучение ребенка я получаю из одних рук. Не нужно вести утром в школу, потом на музыку, потом вечером еще домашка. Тут все в одном – утром отдала, вечером забрала, а он уже и с домашкой, и после фортепиано. Ощутимо легче, если сравнивать с обычным ритмом родителя пятиклассника.


avatar

Михаил

Старшего сына еле впихнул в нархоз. Без связей, сами понимаете, не обошлось. Зато младшего отдал в лицей при МАУП, а оттуда прямая дорога в саму Академию! Пока довольны и мы с женой, и малой.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16

+380 (67) 000 00 43

http://ilmaup.com.ua/

https://www.facebook.com/ilmaup/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події