Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

VEGA – нова сторінка в історії дистанційного навчання України.
 Наша мета – надати доступну і якісну освіту юним українцям без меж і кордонів.
 Наше покликання – стати теплою сімейною школою для всіх, хто опинився в окупації, хто ще не повернувся в Україну, хто постійно в русі, хто має активні хобі, тих, хто має обмежені можливості для офлайн-навчання і просто для всіх бажаючих отримати круту українську освіту!
 Наша команда профі націлена на отримання не лише знань, а і корисних навичок.
 Наша мрія – стати першою дистанційкою для колоністів на Марсі.


Програми викладання

Викладання згідно програм МОН
Початкова школа- НУШ


Вартість навчання

Базовий навчальний пакет- 3 000 грн
Пакет "Додаткове вивчення"- 6 000 грн
Пакет "Репетитор"- 2000 грн

ВСІМ РОДИНАМ ВІЙСЬКОВИХ ЗНИЖКА У 1000 ГРН


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Інклюзія

Організація свят

Формат навчання

Хоумскулінг

Тьюторство

Дистанційне навчання

Екстернат

Підготовка до школи

Майстер-класи

Методики/програми

Навчання у грі

Казко-терапія

Арт-терапія

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Англійська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Музика

Рукоділля

Інші сервіси

Заняття на платформі Moodle


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 37


avatar

Ірина

Моя донька навчається в школі з самого заснування. Школа чудова. Все зручно організовано, як навчальний процес, так і позакласні заходи та дозвілля. Від керівництва школи тільки найкращі враження. До кожної дитини індивідуальний підхід і я завжди вчасно отримую зворотній зв'язок і розумію на що треба звернути увагу. Ми щасливі бути частиною родини Вега❤️


avatar

Софія

Я навчаюся тут вже два роки, і буду навчатися третій. Мені тут подабаеться бо тут зручне і цікаве навчання, гарні вчителі з почуттям гумору.


avatar

Наталя

Ми з Вегою з 2022 року. Старша доця готувалася тут до НМТ і здала прекрасно. Молодшанавчається третій рік, перейшла до 7 класу. Зручний формат уроків, платформа +зум консультації, привчає дітей до самолисципліни. Уроки цікаві, дуже терплячі і толерантні вчителі, котрі працюють з кожною дитиною до отримання результату. Усім,і хто перебуває у пошуку школи для своїх дітей, раджу звернути увагу на Вегу.


avatar

Анна

Дитина в початковій школі. Живі уроки щодня, маленький клас, вчителі- просто диво. Рекомендую. А ще подобаються косміки- внутрішні гроші. Їх можна на подарунки поміняти)


avatar

Тарас

Хотів подякувати за організацію заходів для батьків, бо вперше таке бачу. Завжди як батьків збирають , то лише батьківські збори чи гроші деруть. Тут для нас проводять майстерки, зустрічі з психологом. Жінка ходила на дівич- вечір. Цікаво. Рекомендую


avatar

Зоя

Хотіла б поділитися враженнями від першого спілкування, адже школу обирали і з відгуків на цьому сайті теж. Здивувало, що відповіли швидко у інстаграм, а потім директор сама написала з свого приватного номеру- ніхто нічого не ховає, ніяких записів через секретаря чи щось таке. Спитала, чи в Україні ми, як ми- дуже приємна турбота. Обговорили деталі запису на підготовчу до 1 класу групу, все по справі, видно, що всі вчителі зацікавлені в нових учнях. Приємно було те, що ні за копієчку не спитали, а вже запросили на липневі закриті заняття для учнів Веги- так, там нині фактично щодня щось є- то готують, то майструють. Я звернула увагу, що є зустрічі для батьків, психолог. Цікаво було б побути. Записалися у підготовчу групу, ціна дуже лояльна за 15 занять+ Антон Атаманчук набирає- його взагалі весь ТікТок знає. Рекомендую


avatar

Юлія

Сидимо з донькою за горнятком кави з вершками і ділимося емоціями. Запитую чи не шкодувала, що рік провела в Везі. А вона щиро відповідає, що здобула більше за рік в Везі ніж за 10 в звичайній...і це навіть не про знання. Тут вже з чим прийшла. А про розуміння якою має бути школа для учня. Каже, що такої підтримки, подарованої впевненості ніде не отримувала. Це я щодо освітніх установ. Каже, що вчителі Веги - це приклад для усіх. Ну а про улюбленого вчителя з технологій тільки і мови. Каже:..."ну він як хтось з родини, а не вчитель". Так закохати в предмет може не кожен. Та й інші вчителі вкрали наше серце! Лишайтесь такими....Справжніми, надійними, людяними. Бо вчитель- впершу чергу ЛЮДИНА! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА НЕЙМОВІРНИЙ РІК! РІК любові❤, рік взлетів😇, рік душевного спокою. І звісно ЗНАНЬ!


avatar

Ольга

Я як мама можу сказати що це є мега -крутезна-сімейна-дистанційна школа.Це те що потрібно в наший не легкий час.Моя дитина змінилась від коли ми навчаємось у Vega.І зміни лише в хорошу сторону.В сина є вільний час на своє хоббі так як не тратить на час добіратись в школу і із школи.Є виспавшись,нагодований бо в школу тягав лише бутерброди і то не всигав їх поїсти.А головне не сидить в холодному сирому підвалі під час повітряної тривоги.Вчителі завжди на зв'язку і може дитина запитати як що щось не зрозуміла.Психолог працює завжди із дітьми і є першим порадником і розрадником у вирішені дитячих проблем.І головне що немає ніяких батьківських зборів де вирішуються купівля нових штор і потреба класу.Директор пані Оксана це є як друга мама дитини)і це дісно так.Діти більше її пишуть чім своїм батькам.Круто дуже сильно що діти вчаться готувати навіть елементарні бутерброди чи глазуровані сирки. І багато чого ін.Проводяться чудові конкурси де і батьки беруть участь,щей отримують подарунки за це. От яа мама підлітка ще добавлю))що наші дітки в такому віці люблять розслабитись над навчанням і уроками)))А тут як ти не крути а ти відповіси і зробиш.Батьки мають доступ до навчання +запис уроку.І вчитель знає як донести свій предмет щоб дитина запам'ятала.І вчитель знає як все таки добраться до дитини і яким підходом щоб відповіла.Всим хто хоче щоб дитина навчалась із задоволенням і була здоровою я рекомендую цю школу.І я із великим задоволенням на наступній рік переведу меншого сина в цю школу.Бо я знаю що моя дитина отримає знання,не буде проігнорована як в місцевій нашій школі.І ні в якому разі не буде вчителем ображена бо тут діти всі на одному рівні і є улюбленими.Не раз питала в пані Оксани,то як мій?Відповідь,він у вас молодець і золота дитина.І в мене душа розквітла від цих слів і дитина як ясочка цвіте.Дякую пані Оксано,за таку чудову школу як ваша.В велике дякую вчителям за вашу працю.


avatar

Аліна

Круті майстерки) Дали адаптаційний тиждень після канікул- уроків нема живих клачних, але я вже вмію робити бутери, була на спорті, завтра англійська, був урок фізики- вчили ліхтарики робити. Ще на мові була. Прикольно) І мама зі мною, той тиждень взагалі є заняття для батьків кожен день.


avatar

Аліна

Ой, класичних уроків) З того тижня вже з головою у Зуми


avatar

Михайло

Ну, можу сказати, теж як тато, що поганий з вас тато- рахувати не вмієте- школа працює з вересня, а у вас - рік. Ведетеся на ТікТок, а сарафанне радіо- це поради знайомих. А щодо можливості покращити оцінки- то де ви були, як батько, чому не слідкували за навчанням дитини, не відкривали електронний щоденник і проміжні звіти з оцінками. Та і видно, що не вчитеся ви тут. а лише за ТікТоком лише і слідкуєте) Цікаво, якщо пані Оксана завтра там запише, що вся школа пострибала з даху- які будуть відгуки завтра. Напишіть краще, скільки вам платять за замовлені відгуки


avatar

Богдан

От ви і скажіть скільки вам платять 😂😂😂 за ці підлизування


avatar

Євгеній

Так сталося, що наша родина ВПО. Для нас навчання в Вега виявилося найкращим варіантом. Ми і не розраховували, що дистанційно можна отримувати стільки уваги, підтримки та любові. Син вчиться із задоволенням. В ковідну дістанційку такого бажання у нащадка не бачив. В будь якій час вчителя на зв'язку. Директорка - взагалі приклад відношення до справи. Мої, ні наши (всієї родини) слова вдячності колективу Веги! Гарного космопольоту, а ми точно з Вами!


avatar

Юлія

На початку навчального року перед нашою родиною постав вибір чи обрати сімейну форму навчання в місцевому закладі( навчалися з 1 кл.) ,чи знайти інший варіант, адже родиною було прийняте рішення, що на той час перебування в стінах закладу є небезпечним. Ми довго шукали на просторах інтернету дистанційну школу, розглядали різні варіанти, спираючись на відгуки людей і обрали ліцей"Вега". Так, не заперечую ,що спочатку було страшно, бо все нове лякає. Але задоволенню від навчання моєї дитини не було меж. Зручний графік, доступність і легкість в опануванні платформи для навчання, неймовірно позитивна і легка комунікація з адміністрацією, вчителями, високий професіоналізм педагогічного складу- все це є величезним плюсом для мене як для мами. Чого варта лише виховна частина, що дистанційно, здавалося б, організувати надскладно. Але, ні! Кулінарні, спортивні заняття. Години спілкування з психологом, "Ніч в музеї", День вчителя, різноманітні олімпіади, конкурси, цікаві пізнавальні зустрічі не за шкільною програмою. Все це про любов до обраної професії і про бажання дати найкраще учням. Постійна комунікація в чаті з вчителями, директором. Вільний доступ до завдань і оцінок. Цікаві уроки, креативні завдання... А головне- ліцей "Вега" формує самостійну, відповідальну, різнобічно розвинуту особистість, що так бракує традиційним школам.


avatar

Наталія Железня

Чудова школа! Неймовірно вдячні знайомим, які порадили нам ліцей Вега. Всі вчителі ставляться відповідально до своєї роботи, підтримують дитину під час навчання, предмети викладаються доступно та цікаво. Також проводяться розважальні заходи: екскурсії, ігри, бісероплетіння, кулінарні вироби тощо. Директор ліцею постійно на зв’язку, вчасно вирішує навчальні питання. Дякуємо всьому педагогічному колективу за їх плідну працю, за знання, які отримують наші діти. ❤️


avatar

Тетяна

Не знаю, як кому, але нашій доньці в ліцеї подобається. Ми перевели її зі звичайної школи в дистанційну через постійні сварки з приводу навчання. У Везі таких проблем немає: сама вчить, сама здає. І не потрібно вороном стояти над дитиною. Тож для нас це найкращий варіант. У дитини взагалі перший час був шок, що вчителі тут з учнями спілкуються не лише на уроках, а й ще поза ними. Але перш ніж віддавати своїх дітей в дистанційні школи, то почитайте, що і як там ведеться аби не було непорозумінь.


avatar

Артем

Найкраща онлайн школа, тут ви не зустрінете нудні стандарти, журнали табелі чи хоча б якийсь контроль. Директор супер - тік ток веде чудово, в принципі на цьому плюси і завершилися. Вчителі відмінні - деколи та й появляються. База високого рівня - записи уроків по 6 хвилин особливо з історії, одразу видно рівень школи на хуторі. Ціни не виправдані за таку освіту ще батькам доплачувати треба. Шановні батьки якщо хоч трішки любите дітей, бережіть своїх їх від цього закладу.


avatar

Ян Макумазан

Як можна судити про крутість польотів, не маючи крил. Як можна судити про біль, не відчуваючи його. Як можна судити про школу, не навчаючись у ній. Тож раджу коментатору більше зануритися у розуміння процесів у школі, а не "щипати гусака" по верхам. А щодо 6 хвилин - поцікавтеся тривалістю відео, яке адекватно сприймають діти. Для всього іншого є онлайн-консультації. І досить вже так "хейтити" ті сервіси, які є містком до співпраці з учнями. Чекаю ваших діток у цій школі.


avatar

Зоя

Можливо Ви не там назначаєте зустрічі з журналом, табелем і уроками? Все в системі у відкритому доступі. Журнал оцінок відразу є на сайті, в батьків є доступ, також можна бачити відсоток опрацьованого матеріалу. Додані рейтинги учнів не за балами, а за їх працею на сайті, це також мотивує. Табель отримали вкінці чверті, в звичайній школі були затримки, а тут як годинник. Навіть в умовах, які наразі в Україні , викладаються на всі 100%. Є зустрічі онлайн, відкрите спілкування з викладачами, жодного разу не проігнорували дитину, якщо він звернувся з проханням. Навчання дітей наша спільна справа, якщо батьки вміють тільки критикувати, то діла не буде. Є гарний вираз " критикуй пропонуючи". Є що запропонувати, щоб покращити навчальний процес - Вас завжди вислухають, обговорять, внесуть креативні зміни. Що ж з приводу тік току, то наш час такий. Діти мають вчитися у вчителів , які йдуть в ногу з часом, а не застрягли в минулому. Є багато уроків, не тільки інформатики, а й літератури , мови, де потрібно задіяти технології, якісь додатки, створити комікс, кросворд, відео слайд і це круто. Дітям в 11-16 років це легко дається. В подальшому їм знадобляться навики роботи з пк. Для мене це важливо. Самій було складно в юності працювати, бо азів володіння пк ні школа , ні ВУЗ не дали, все доводилося дослідним шляхом оволодіти. Для нас з сином Вега це краще , що могло статись в 2022 році. Всім добра!


avatar

Марина

Чудова школа, яка дійсно дає знання. Учителі неймовірні, які люблять свою роботу, завжди допоможуть, якщо є запитання. А ще однією перевагою є те, що крім знань, тут є ще дуже багато інших заходів, які діти залюбки відвідують. P. S. Не забувайте про те, що знання можна дати лише тому, хто готовий їх узяти.


avatar

Артем

На всю стрічку відгуків лише два негативних. І то дуже якісь дивні і протиречать один одному. В одному кажуть, що вчителі у школі нічого не роблять, а в іншому що бідненькі зашиваються 24/7))) А взагалі не правдивий ні один, ні інший. Якісь ображені на весь світ зайшли і написали нісенітницю. Ніби це допоможе їм вирішити їх життєві проблеми. Не вірте. Школа дійсно крута і головне дає знання, якщо дитина справді цього прагне. Просто перевірте.


avatar

Тетяна

Ліцей мені подобається, в першу чергу, тим, що це новий крок у дистанційному навчанні та й в освіті взагалі. А про те, що там "дозволяє собі директор" (цитую коментар), можу сказати одне - так ніхто ж нікого не змушує дивитися в той бік, у який не хочеться... Не подобається - не працюйте тут, не вчіться тут... Скрізь трапляється таке, що щось не подобається... І це нормально, бо таке життя. А запитувати про навчання треба в дітей, про роботу - в учителів. А говорити " Ой бідні вчителі..." то щось попахує нещирістю... Знаю одне - діти в захваті від навчання в ліцеї, а це головне!!!


avatar

Карина

Школа дійсно крута. Моя знайома прийшла сюди випадково. Але тепер не збирається повертатися в офлайн, каже, що все дуже класно тут. Шкода, що я школу закінчила, а так точно прийшла б сюди) До речі комунікація з учителями та навіть директором школи на найвищому рівні....тобі відповідають 24/7!!!


avatar

Степан

Цікаво, що і в звичайній школі вчитель, який дійсно працює з учнями, а не відбуває "роботу", теж може працювати від світанку до заходу сонця. І не скиглить з цього приводу. Бо працює на результат, а не на зарплату.


avatar

Олена

Про 24/7 це щира правда. Директор дозволяє собі навантажувати роботою і у вихідні, і у свята, і навіть вночі. Оплата мінімальна, а відношення як до рабів.


avatar

Анна

Бідні учителі. Коли ж нарешті почнуть себе цінувати. Які 24/7??? Ви про що? У них сімей немає, чи особистого життя?


avatar

Артем

Рекомендую. Вчителі точкові і адекватні, а директорка то взагалі окрема тема. Тільки заради однієї неї уже можна йти до Веги. Єдине спочатку було важкувато з опановуванням системи Мудлу, на якій проходять заняття, утім то лише на початку. Потім, як розібралися, то все пішло, як по маслу. Коротше. Це однозначно п'ять зірок!


Оксана Поліщук

Представник закладу

Не сайтом єдиним)


avatar

Марія

Проєкт новий, але я у захваті Ви бачили ії сайт? Ніколи ні в кого такого не бачила Як підпросте син до 5 класу, обов'язково підемо сюди


avatar

Ольга

О,клас!і мій менший теж піде до 5 класу.Так наші дітки будуть навчатись разом.В мене старший навчається у 8 класі,це просто неймовірна школа і навчання.І вибір мій вже зроблено зразу що 5 клас і ми сюди


avatar

Максим

Ліцей дійсно гарний, проте мені шкода Вас, якщо Ви оцінюєте заклад по сайту, бо це майже останнє на, що потрібно звертати увагу. І так, сайт у них не дуже якщо чесно. Не професійний


avatar

Артем

Vega то справді якісна освіта. А головне, що вона українська, чого наразі нажаль дуже мало у нашій державі. Передивився багато дистанційних навчальних закладів, тому що у нинішній ситуації не планую повертати свою дитину за парту. Здебільшого це було суцільне розчарування. Навіть дуже розкручені бренди. Навчальний процес відбувається за принципом "аби було", а чогось навчити дитину то на останньому місці. Зупинився не Vega після розмови з директоркою Оксаною Леонідівною. Від неї я почув те, чого не чув від інших, що моєю дитиною справді будуть займатися і вона отримає знання. Тому рекомендую.


avatar

Ольга

Ви екстрасенс ? Що це за коментарі в липні, ще до старту школи 😂😂😂 попалися


avatar

Максим

Цікаво, що ви розхвалюєте ліцей у липні, а він ще не почав працювати. У них наче перший набір тільки. Тобто вони фактично у вересні почали працювати, а схвальні відгуки ще до початку роботи. Щось тут не сходиться


avatar

Ольга

Єдине, що тут на високому рівні це обіцянки і красиві слова. Якість знань нульова, не чекайте, що вам тут хтось щось пояснить чи навчить. Уроки з предмету частіше всього ДВІЧІ НА МІСЯЦЬ!!! Більшість матеріалу дитина має опрацювати самостійно, вчителі знань не дають, лише завдання. Постійно якісь нісенітниці то арттерапія то бутерброди роблять. Моя вам порада школа Вега, більше знань менше тік-току і всяких дурниць.


avatar

Максим

І як, отримала знання? Бо розповідати гарно уміють усі. Особливо приватні заклади, вони багато чого можуть розповісти. А потім ще оцінку намалювати. Але хіба то навчання?


avatar

Ольга

Школа Vega - це новий виток у сучасному освітньому просторі з доступним навчання для сучасних дітей та їх батьків


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Україна, Київ, вул.Межигірська 39/20

+380509661560

+380501596521

https://vega.net.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=10...

Написати повідомлення

Карта


Події