Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку, Школа

“Паросток” – найстаріша приватна школа Полтави, заснована в 1994-му році громадською організацією Педагогічний центр «Академія». Недержавна форма власності дозволила з перших днів існування школи бути відносно незалежними від мінливих ідеологічних орієнтирів українського суспільства, поклавши в основу загальноприйнятні європейські цінності гуманізму, культури, освітньої компетентності, реальної демократії і здорового глузду!
Сьогодні школа «Паросток» є навчально-виховним комплексом і об’єднує під своїм дахом не тільки середню школу, а й дитячий садок, і студії раннього розвитку. У 2009 році вона приєдналася до всесвітньої мережі асоційованих шкіл ЮНЕСКО.
Середня школа є школою повного дня, де учні отримують не тільки визначені державою обов’язкові знання, а й освоюють «те, що потрібно для життя»: уміння спілкуватися, здатність ефективно взаємодіяти в команді, володіння іноземними мовами, якості ділової людини, можливість виразити себе в мистецтві, досвід міжнародного співробітництва та багато іншого.
Всі ці аспекти життя відображено у шкільному дні  у вигляді додаткових навчальних курсів, тренінгів, соціальних або освітніх проектів, міжнародного партнерства, конференцій, роботи творчих колективів. 
Індивідуалізована профільна підготовка у старших класах дає можливість кожному учневі скласти потрібну йому навчальну програму, а сам процес навчання організовано таким чином, щоб максимально адаптувати дитину до навчання у ВНЗ. 


Програми викладання

Школа лідерства, практикуми організаторських умінь, соціальної та командної взаємодії, риторика та сценічна майстерність, тайм-менеджмент, європейські студії, культурознавство та робота в міжнародних проектах, кулінарія, хореографія, вокал, музичний іструмент та інші.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Туризм

Екскурсії

Організація свят

Матеріальна база

Окрема будівля

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Російська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Творчість

Театр

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Микита

Високі ціни, корупція та вибіркове відношення до учнів.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Полтава, вул. Дослідна, 56

+38(067)912-46-34

+38(096)574-78-05

https://schoolparostok.com

https://www.facebook.com/Parostok/

Написати повідомлення

Карта


Події