Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Дитячий садочок WONDER KIDS – це сучасний дошкільний навчальний заклад, головними цінностями якого є комфортні умови перебування дитини, її здоров’я та повага до індивідуального простору. Для дітей віком від 3 до 6 років у WONDER KIDS працюють групи повного дня. Серед додаткових освітніх послуг для своїх дітей батьки можуть обрати розвиваючі та творчі студії, літні мовні, пошуково-дослідницькі, мистецькі та спортивно-оздоровчі табори тощо.

У дитячому садочку WONDER KIDS навчально-виховну роботу систематизовано відповідно до державних норм виховання та навчання дошкільнят, з урахуванням особливостей розвитку дітей різного віку та з дотриманням орієнтовного режиму дня. У дитсадку облаштовано безпечні майданчики на свіжому повітрі, з покриттям виключно з еко-матеріалів і з усім необхідним для всебічних розваг та розвитку дітей. Сучасні приміщення WONDER KIDS обладнано зручними ергономічними меблями з екологічно чистих матеріалів. Надзвичайна увага приділяється гігієні та еко-харчуванню. Безпеку вихованців і спокій батьків забезпечують цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Вікторія

Питанням вибору дитячого садочка почала перейматися, коли дитині виповнилося 1,5 роки. Ще за 1,5 роки промоніторила купу інфи, переговорила з усіма батьками на майданчику. Зупинила вибір не просто на приватному закладі, а саме на WonderKids, тому що там надзвичайна обстановка, чуйні вихователі, цікаві навчально-виховні програми. Знаю, що мій відгук може здатися не надто переконливим для молодих батьків, але завітайте у заклад і все побачите на власні очі


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Фрометівська, 2, корпус 16

(098) 227-54-04

http://kids.ilmaup.com.ua/

Написати повідомлення

Карта


Події