Дізнайтеся більше про PSI Kyiv, познайомтеся з лідерами навчального процесу та довідайтеся більше про освітні можливості для ваших дітей!

Печерська міжнародна школа (PSI Kyiv) організовує день відкритих дверей. Під час нього батьки зможуть дізнатися більше про навчальний заклад, познайомитися з лідерами навчального процесу, а також довідатися більше про освітні можливості для своїх дітей. 

Дні відкритих дверей відбудуться у двох форматах:

  • онлайн на платформі Zoom, 15 лютого о 18:00 (за київським часом);
  • офлайн у школі, 27 квітня о 10:00.

Серед спікерів на події будуть директор школи Трей Голланд і керівник навчального процесу Девід Тігхелаар. Під час обох сесій відвідувачі матимуть змогу поставити питання й отримати необхідну інформацію стосовно вступу й процесу зарахування дітей до школи. 

International Baccalareatte – міжнародна освітня програма в Україні

Головна концепція програми International Baccalareatte полягає у всебічному розвитку дитини.

Навчальна програма Дитячого садочку та Початкової школи PSI Kyiv включає вивчення базових предметів IB PYP (Primary Years Programme). Учні досліджують навколишній світ через «гру» та отримують нові знання в постійній інтеракції з класними керівниками homeroom teacher та їх асистентами «teaching partners». Наприкінці програми початкової школи, діти презентують дослідження в рамках події PYPX (симпозіум проєктів та дослідницьких робіт), теми яких було обрано учнями з огляду на їхні хобі або глобальні проблеми, з якими стикається людство (екологія, політика тощо). 

Починаючи з 6 класу, діти отримують більше самостійності та взаємодіють з різними викладачами, а кожен клас має вчителя advisor (куратора) в ролі наставника.

У середній школі учні займаються за програмою IB MYP (Middle Years Programme). Вони вивчають комплекс загальних предметів та поглиблюються у закріплення фундаментальних базових знань: теорія та її практичне втілення. Навчальний процес побудовано на принципі inquiry (запит) та дозволяє учням (-ицям) приймати участь у дискусіях, дослідженні гіпотез та навчальних експериментах - повноцінна проєктна робота. 

У старшій школі (IB Diploma Programme, DP) учні обирають декілька предметів з поглибленим рівнем вивчення; іде ретельна підготовка до вступу до вищих навчальних закладів. Учні DP мають гнучкий вибір предметів з урахуванням кар'єрних прагнень. Програма включає написання есе для розвитку критичного мислення. Теорія пізнання (TOK) сприяє інтеграції знань, а CAS (creativity, activity, service) розвиває творчість, фізичну активність та громадську активність. 

Шлях у майбутнє

Випускники Печерської міжнародної школи здобувають можливість вступати в найпрестижніші університети світу. Серед них: Гарвардський університет, Кембриджський університет, Швейцарська Вища Технічна школа Цюріха, Мельбурнський університет та Нью-Йоркський університет в Абу-Дабі.

Випускники відзначають учителів, спільноту та освітню програму як ключові фактори свого успіху. Дізнатися більше про випускників школи можна тут.

Зареєструватися на Дні відкритих дверей у Печерській міжнародній школі можна за цим посиланням.

Більше про Печерську міжнародну школу читайте на сайті або дізнавайтеся в соціальних мережах: