Сьогодні діти можуть дізнатися багато чого нового у безпечному онлайн-середовищі.  “Освіта Нова” пропонує переклад статті The Spruce, яка дає перелік 20 освітніх сайтів із навчальними іграми, друкованими навчальними матеріалами та відео, які є не лише цікавими дітям, а й безкоштовними.

 

PBS Kids

Кожен користувач PBSKids.org має програму навчання, за якою ви можете слідкувати. Тут і веселі пісеньки-караоке, й ігри на сортування та лічбу, перегляд відео та безліч інших цікавих занять, які точно будуть корисні вашому чаду.

 

Sesame street

Малюки будуть любити все, що пов'язано з домашнім будинком на Sesame street. Вони можуть дивитися найцікавіші з сотень відеороликів-шоу, грати в ігри, які допомагають їм вивчати букви, звуки тварин, кольори, дні тижня тощо. Супер-інтерактивна прогама від героїв  Sesame street допоможе вивчити все на світі.

 

Starfall

Кожна мама залишається на цьому освітньому сайті для дітей. Він розпочав роботу ще у 2002 році.  Навчає дітей через декламування віршів, читання п'єс, наукової літератури і коміксів.

 

CoolMath

CoolMath називає себе «парком атракціонів математики». Діти можуть грати в онлайн ігри, які допомагають їм з додаванням, відніманням, множенням, діленням, десятковими знаками, грошима тощо. CoolMath орієнтований на вік дітей від 13 років, але сайт-сестра CoolMath4Kids.com підходить для дітей від 3 до 12 років, адже містить математичні ігри для дошкільнят.

 

MakeMeGenius

Сайт, який гарантує, що ваша дитина буде генієм, дійсно багатообіцяючий. MakeMeGenius.com наповнений відеоматеріалами, які охоплюють безліч предметів, таких як фізика, біологія, анатомія, фізіологія, астрономія та багато іншого. Всі відеоролики орієнтовані на дітей і триматимуть в захопленні від початку до кінця навіть найменших непосидючих глядачів.

 

TIME for Kids

Видавці журналу TIME наповнюють TIME for Kids цікавими статтями, фото і відео. Політика, навколишнє середовище, розваги, спорт і здоров'я - ось лише деякі з загалу тем. TIME for Kids не такий  інтерактивний, як більшість інших сайтів цього списку, але висвітлює справжні проблемами реального життя, які з'являються в новинах. Тому діти завжди в курсі останніх подій та інновацій.

 

National Geographic Kids

Спостерігайте за  тваринами за допомогою камер в дикій природі, вивчайте цікаві факти про них, дивіться і діліться фото природи, дізнавайтесь про різні країни і проводьте наукові експерименти. На National Geographic Kids є заняття навіть для найменших дослідників.

 

The KIDZ Page

На сторінці Kidz є понад 5000 сторінок навчальних ігор і способів розважитись. Онлайн-розмальовки, головоломки і словникові ігри - це лише кілька розділів цього масивного сайту. Кожні вихідні відкривається новий розділ ігор, для того, щоб ви мали час зайнятись власними справами, а дітки в цей час чомусь новому навчались.

 

How it stuff

Якщо ваша дитина хоче знати, чому небо синє, як формується торнадо або відповіді на ще безліч подібних питань, які виникають у неї щодня, цей сайт саме для неї. Статті розбирають такі предмети,  як автомобілі, культура, розваги, наука, гроші, технології і багато іншого. Ігри, вікторини та відео доповнюють  навчання дітей.

 

Fun Brain

Один візит на сайт Fun Brain, і ви дійсно захочете додати його в закладинки. Математика, читання, онлайн-книги та навчальні ігри - це лише деякі з багатьох задоволень сайту. Fun Brain направлений як на дітей-дошкільнят, так і підлітків до 8 класу.

 

NickJr

На NickJr.com ви знайдете друковані матеріали, ігри та інші ресурси, від яких ваші отримають неабиякий захват та задоволення. Ігри дозволяють дітям досліджувати творчість, вивчати нову музику, створювати головоломки і працювати над розпізнаванням чисел і форм.

 

Scholastic

Scholastic - один з найбільш унікальних освітніх сайтів для дітей в цьому списку, адже він пропонує підручники, за якими викладають у школах. Блоки інформації, розбиті по класах. Дошкільнята та учні середньої школи можуть знайти навчальні заходи, призначені саме для них.

 

Disney Jr.  Educational

Любителям мікімауса Міккі і друзів вельми сподобається цей сайт. Ігри, розмальовки та відеоролики - лише деякі з основних моментів. Ігри фокусуються на розвитку пам'яті, координації рук і очей, колірному зіставленні та інших важливих навичках для розвитку комунікативних та інтелектуальних якостей.

 

Exploratorium

Важко звузити список наукових сайтів, але в Дослідницькому інституті образотворчих мистецтв  Сан-Франциско розробили веб-сайт, який по-новому розповідає дітям про науку та мистецтво. Департаменти дозволили дітям гратись з гаджетами, зануритись  під море, запустити ракету в космос, а також дізнатись про рослин, тварин.

 

BBC History for Kids

Ігри, вікторини та інформаційні блоки роблять реальним подорож в часі для ваших діток. Вони можуть відправитися в навчальну  пригоду, коли вивчать давню історію, історію світу і окремих країн на веб-сайті BBC History for Kids.

 

Highlights for Kids

Журнал для дітей, який існує вже понад 60 років, пропонує онлайн ігри, читання і навчання для дітей. Відповідні ігри, мистецькі заходи, анімовані історії та наукові експерименти - це лише кілька способів, якими діти можуть вчитися, зайшовши  на сайт Highlights for Kids.

 

Discovery Kids

Навіщо нам потрібні дерева? Медузи - це риба? Хто подорожує з Президентом? Це лише деякі з фактів, які діти можуть дізнатися на сайті Discovery Channel для дітей. Ігри, головоломки і вікторини змушують дітей брати участь у вивченні чогось нового, не відчуваючи примусу.

 

Kids Know It

Дізнайтеся про тварин, хімію, орфографію, географію, астрономію і безлічі інших предметів на KidsKnowIt.com. Слідкуйте за безкоштовними навчальними фільмами, слухайте освітню музику і читайте цікаві факти про все, від кажанів до кісток.

 

Learning Games for Kids

Назва сайту говорить сама про себе. Learning Games for Kids - це ігри, які навчають дітей практично кожен предмет, про який ви лише можете подумати. Слово, правопис, громадські дослідження, мозок, наука, мистецтво, лексика, література -  ігри допоможуть дітям почати вчитися.

 

Old Farmer’s Almanac for Kids

На сайті Old Farmer’s Almanac for Kids представлені загадки, головоломки, питання дня, цікаві історичні факти, погодні умови для того, щоб дітям було цікаво і весело.