1+1 media school, освітній проєкт групи 1+1 media, спільно з Креативною міжнародною дитячою школою (КМДШ) та школою підприємництва та лідерства для підлітків MBA Kids, ініціює серію безоплатних онлайн-лекцій для школярів 5-11 класів. Програма складатиметься з 11 тематичних занять, спікерами яких стануть працівники медіахолдингу, а також викладачі шкіл партнерів.

«Для нас важливо не лише чинити опір на інформаційному фронті, але й всіляко підтримувати українців у цей найважчий для країни час. Через повномасштабну війну рф в Україні мільйони дітей залишилися без доступу до освітнього процесу. Тому ми прагнемо збільшити кількість освітнього контенту, запропонувавши школярам дізнатися більше про телевізійні залаштунки, про особливості медійних професій, основи бізнесу, правила підготовки презентацій тощо», – коментують в 1+1 media.

Перша лекція на тему «Абетка телебачення» відбудеться вже у вівторок, 12 квітня, з 12:00 до 13:30. Спікерка – Олена Конопля, керівниця напрямку В2С 1+1 media school. Надалі слухачі двічі на тиждень зможуть доєднуватися до тематичних лекцій, детальна інформація про які буде розміщуватися на офіційних сторінках 1+1 media та 1+1 media school у соцмережах. У спеціальному Telegram-каналі публікуватимуться записи з лекцій та методичні матеріали. 

Попередній графік лекцій наведений нижче, а реєстрація на інтенсиви доступна для всіх охочих за цим посиланням.

-        15 квітня – «Презентаційні навички»;

-        19 квітня – «Які найпопулярніші види бізнесу в світі»;

-        21 квітня – «Медіапрофесії»;

-        26 квітня – «Новини для дітей»;

-        28 квітня – «Чому потрібно навчатися щодня? Як полюбити навчання»;

-        3 травня – «Соціальні мережі»;

-        5 травня – «Що таке бізнес. Чи може бізнесменом бути учень»;

-        10 травня – «Колеса балансу»;

-        12 травня – «Індустрії бізнесу».

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram