Кембриджський університет надав безплатний доступ до книжки Кріса Совтона «Викладання в складних обставинах» («Teaching in Challenging Circumstances») в оригіналі.

Книжку можна завантажити за цим посиланням або нижче.

Також університет запрошує українських вчителів на онлайн-зустріч з автором книжки, яка відбудеться 25 березня о 15.30, на фейсбук-сторінці Cambridge University Press ELT Ukraine.

Кріс Совтон підготував для вчителів англійської мови в Україні серію порад для роботи в часи найскладніших викликів. Останні 15 років створює підручники для Cambridge Univerity Press, як-от Cambridge Academic English, Unlock, Empower та Teaching in Challenging Circumstances.

Кріс ділитиметься досвідом роботи, який має з часів конфліктів у Палестині, Непалі, Нігерії, Лівані, Сомалі. Його поради базуються на роботі освітян в тяжкі часи, коли потрібно мінімізувати час підготовки до занять і кількість доступних ресурсів.

Також до Кріса долучиться Скотт Торнбері – автор книжок з граматики й методики англійської, редактор книжки Teaching in Challenging Circumstances.

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram