Підприємець і власник баскетбольної команди Dallas Mavericks Марк Кубан вчиться впродовж всього життя і часто повторює, що саме навчання стало його ключем до успіху. За словами Кубана, час і гроші, витрачені на навчання, – найкраща інвестиція в його житті.

«Ми повинні навчити наших дітей вчитися, тому що це найважливіша навичка майбутнього, – сказав Марк Кубан в ході інтерв’ю в Центрі Джорджа Буша-молодшого. – Мій батько завжди казав, що ви живете не в тому світі, в якому народилися, і це не зміниться. Швидкість змін буде тільки збільшуватися».

Замість читання книжок діти Кубана вчаться новому в соцмережах і на YouTube.

«Вони вчаться інакше, ніж ми. Спроба змусити мого 10-річного сина і мою 14-річну дочку читати книжки – справжня битва», – зізнався підприємець.

Він додав, що здивувався, коли син розповів йому, що таке роялті й валовий прибуток, подивившись шоу Shark Tank на YouTube.

Сам Кубан витрачає 4-5 (!) годин в день на читання.

«Я усвідомив, що навчання – це дійсно навичка і що, продовжуючи вчитися, я можу конкурувати і випереджати багатьох людей, – сказав Кьюбан. – Реальність така, що більшість людей не вкладають час в те, щоб не відставати і вчитися. Це завжди давало мені конкурентну перевагу». У майбутньому «ми не тільки повинні вчити дітей тому, як вчитися, але ми, їхні батьки та вчителі, повинні визнати, що вони будуть вчитися по-іншому», – додав мільярдер.

На думку Кубана, фінансової грамотності та програмування потрібно навчати дітей в ранньому віці – в початковій школі, а не в 17 років. 

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram