Мама – найдорожча людина для кожного з нас, адже вона подарувала нам життя. З неї починається наш життєвий шлях, вона дає нам підтримку, обійми й безмежну любов. І хоча нам варто кожного дня засвідчувати мамі свою любов і шану, все ж в Україні є офіційний День матері.

Це свято відзначається щорічно в другу неділю травня. У 2021 році День матері припадає на 9 травня. Ми шануємо мам в цей день, бажаємо здоров'я, даруємо квіти, робимо подарунки й приємності на знак уваги. Ось про це і поговоримо – щоб такого подарувати мамі. Ми зібрали декілька ідей для подарунків.

1. Картина за номерами

Творчість – чудовий спосіб відпочити й відновити свій ресурс.  Подаруйте мамі картину за номерами на підхожу тематику, яка потім знайде своє місце на стіні чи на поличці й буде тішити око. Картина йде в наборі з пензлями й фарбами, потрібні будуть лише час і натхнення.

2. Квитки в театр/подорож

Чи не найголовніше, що можна подарувати мамі – це свій час і увага. І тут у вас є багато можливостей – невеличка подорож, квитки в театр чи концерт, візит до ресторану з оригінальною кухнею (враховуючи обставини, можна й додому замовити доставку). Наприклад, в травні цікавими нам здаються 

  • Концерт «Червона скрипка Страдіварі», Freedom Hall, 23 травня 17.00, 750-2800 грн.
  • Лекція з вином в саду від Svitlo Concert «Ван Гог і Гоген», розарій в ботанічному саду ім. Гришка, Тімірязєвська, 1, 20 травня, 19.00, 375 грн.
  • Концерт «Кінорганум. Орган в кіно», Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57, 21 травня 19.30, 550-800 грн.


3. Книжки

Хай там як, а книжка завжди чудовий подарунок – фахова, науково-популярна чи художня. Оберіть щось мамі до душі.


4. Смаколики

Для мами можна замовити тортик з прикольним декором, або зробити (чи замовити готовий) бокс з її улюбленими смаколиками. Або подарувати щось таке, чого вона ще ніколи не куштувала. Наприклад, бокс з екзотичними фруктами. 

5. Колаж з фото та фотодрук

Передивіться всією сім'єю сімейний фотоархів і знайдіть фото, на яких мама щаслива, в оточенні рідних чи за улюбленими справами, на відпочинку. Зробіть колаж з цих фото і роздрукуйте  його на фотопапері,  придбайте рамку відповідного розміру й вуаля – оригінальний подарунок готовий. У хвилини втоми чи суму, погляд на такий колаж на стіні підтримає і підніме мамі настрій. Ви також можете подарувати футболку з надписом «Найкращій мамі у світі», або замовити таку футболку з власним надписом чи фото. Також на це свято доречно буде придбати комплекти  family lookСподіваємось, що надихнули вас на подарунок для мами. Якщо ви вже розв'язали це питання, діліться своїми ідеями в коментарях. 

Титульне фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram