З минулого року платформа Canva відкрила освітянам доступ до бібліотеки зображень, відео та аудіоматеріалів, фотографій, шаблонів і шрифтів, а також просунутих інструментів (завантаження із прозорим фоном, зміна розміру готових дизайнів, додаткові функції персоналізації тощо).

Їх можна використовувати для підготовки навчальних матеріалів, різноманітних ілюстрацій, оформлення класного куточка та, що особливо актуально, для організації дистанційного навчання. Крім решти, вчителям доступні інструменти для анімації та новий зрозумілий відеоредактор.

Відтепер у вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з'явився безкоштовний доступ до функціоналу Canva Pro. Щоби податися на програму та отримати безкоштовний доступ, потрібно:

1. Мати обліковий запис Canva.
2. Заповнити онлайн-заявку. Форма англомовна, але, за необхідності, можна  ввести дані українською. Необхідно вказувати ту адресу електронної пошти, на яку зареєстровано обліковий запис Canva.
3. Підтвердити актуальний статус вчителя. Для цього підходить стандартна українська довідка про працевлаштування, де вказано назву навчального закладу та посаду. Її слід завантажити та додати до згаданої заявки.
4. Дочекатися підтвердження електронною поштою.

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram