Покоління дітей, народжених у часи Революції Гідності, вже пішло до школи. Ті, хто у 2014 році були першачками, незабаром стануть студентами. Надзвичайно важливо, яке уявлення про події Майдану має нова генерація української молоді. Адже більшість із них особисто не знає або ж майже не пам'ятає, що відбувалося у ті дні.

«Люди створюють історію» – освітнє відео про Майдан і Небесну Сотню насамперед орієнтоване на школярів. Адже історії розповідають школярі-свідки тих подій. Воно також стане помічником для вчителів та батьків у збереженні пам’яті про Героїв Небесної Сотні та всіх учасників нашої Революції. Відеоролик змальовує історію, що допоможе сформувати цілісне уявлення про значення і цінності Революції Гідності. В ньому розповідається, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість і як події вплинули на майбутнє України.

Відеоролик слугуватиме додатковим джерелом матеріалу у закладах освіти для змістового наповнення уроків і тематичних заходів, присвячених Революції Гідності. Він стане у пригоді й для кураторів шкільних гуртків та працівників історико-краєзнавчих музеїв, для організації і спрямування дослідницької діяльності учнів тощо. Відео створила компанія WhiteMovie production на замовлення Національного музею Революції Гідності.

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram