В Україні запустили чат-бота «Наталя, мама та освітянка», який допоможе батькам визначитися з форматом шкільної освіти для дітей.

Ініціатором проекту виступила школа англійської мови Green Country.

«До мене часто звертаються батьки й просять порадити, куди віддати свою дитину на навчання. Особливо це питання стало гострим під час пандемії. На це питання не так просто відповісти одразу ж, адже потрібно розуміти багато деталей. У цьому боті ми спробували об’єднати усі можливі фактори та дати максимально детальні пояснення щодо того, як можна було б облаштувати освітній процес у сучасних реаліях», — розповідає засновниця Green Country Наталія Лотоцька.

Підказки формуються на основі пріоритетів у навчанні, наприклад, чи важливі для родини академічні знання, безпека чи психологічний комфорт, а також фінансових та часових можливостей. В залежності від цих параметрів формуються рекомендації щодо того, яку школу обрати, як організувати додаткові заняття: англійську, спорт та гуртки. Крім того, бот допомагає підготуватися до навчального року й розрахувати фінанси та час батьків на освіту дітей.