Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх успішних і впливових людей об'єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві. Ми розповімо вам про основні ознаки, що вказують на те, що в майбутньому на вашу дитину чекає успіх. Спостерігайте за своїми дітьми, і ви багато чого зможете зрозуміти.
 

1. Зацікавленість підтримувати будь-які розмови

Говіркі діти дуже активні і розумні, часто вони досягають визнання в молодому віці. Вони непосидючі і намагаються дізнатися якомога більше інформації про навколишній світ і, звичайно, поділитися знаннями з батьками, тому такі діти базікають постійно, а ще у них дуже розвинене почуття гумору.


2. Відмінна пам'ять

Талановиті діти все швидко запам'ятовують – місця, в яких вони побували і людей, з якими зустрічалися. Згідно з твердженнями нейробіологів і психологів, діти з хорошою пам'яттю схильні приймати вірні рішення, засновані на логічних висновках.


3. Поведінка, яка часто залишає бажати кращого

Діти, які схильні до успіху, зазвичай дуже вперті і неслухняні. Вони вважають за краще не підкорятися правилам, а відстоювати свою точку зору. Такі діти мають неординарне мислення і виростають творчими і цікавими особистостями.4. Непосидючість

Обдаровані діти добре розвинуті не тільки розумово, але і фізично. Якщо вашу дитину складно приборкати, то знайте – він схильний до успіху. Ще один цікавий факт – якщо дитина часто перемикається з однієї діяльності на іншу, то у нього високий IQ.

5. Допитливість 

Прагнення дітей осягати світ абсолютно нормальне і добре, якщо батьки з радістю відповідають на всі питання. Допитливі діти трохи зухвалі і легкі на підйом, також у них є гостре почуття справедливості.

6. Добре серце

Якщо дитина співчуває слабким, значить, в неї велике майбутнє! Добрі діти більше схильні до успіху, вони дуже емоційні і прагнуть всім допомагати.

7. Здатність зосереджуватися

Якщо ви звертаєтеся до дитини, а вона при цьому сконцентрована на якійсь важливій для себе справі і не реагує на вас – не варто бити на сполох. З талановитими дітьми часто так відбувається.

8. Інтравертність

Помилково вважати, що схильні до успіху діти прагнуть постійно бути на виду. Насправді обдаровані діти іноді воліють бути на самоті, щоб зануритися в думки і зайнятися чимось цікавим для себе, без сторонніх. Крім того, талановиті діти часто втрачають інтерес до початої справи, якщо розуміють, що не варто прикладати до цього зусилля.

9. Начитаність

Читання допомагає обдарованим дітям більше дізнаватися про навколишній світ, розвиванти емоції і розважати себе.

10. Дружба з старшими дітьми

Якщо вашій дитині не особливо подобається спілкуватися з однолітками, в цьому немає нічого страшного, так він прагне до розвитку. Логічно, що талановитим дітям більше хочеться спілкуватися зі старшими, оскільки вони мають певний досвід і у них є чому повчитися.

11. Сміливість

Така риса характеру як сміливість властива розумним дітям, які мають власну думку, прагнуть досягати поставлених цілей і ніколи не здаватися.

12. Часто кидає батькам виклик

Якщо ваша дитина справжній бунтар, не зліться, у вас росте майбутня успішна людина.

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram