Підписалися у Telegram на Коронавірус_інфо та декілька новинних ресурсів і не знаєте, чому постійно перебуваєте у стані стресу та не можете знайти у собі сили встати з ліжка? Виявляється у соцмережі є чимало каналів, що допомагають відкривати нове, вдосконалюватися професійно та не втрачати позитивний настрій у важкий період. Ми зібрали для вас найкращі Telegram-канали, щоб ви могли самовдосконалюватись, не відриваючись від смартфона.

Prometheus

Це канал однойменного безкоштовного освітнього проєкту. Якщо ви за увесь час так і не змогли пройти жодні онлайн-курси, то хоча б частину інформації можна почерпнути з Telegram-каналу. Також тут ви зможете знайти інформацію про різноманітні курси і, можливо, один з них зможе вас підкорити. Нагадуємо, що на Prometheus представлена широка тематика, тому корисне тут зможе знайти і підприємець, і студент. 

Dubilet

Це Telegram-канал молодого українського бізнесмена, одного із засновників першого в Україні мобільного банку Monobank Дмитра Дубілета. Тут ви знайдете кейси його бізнес-проектів та реформаторські рішення у державній службі. Канал буде корисним для початківців у бізнесі та всіх, кому небайдужі державотворчі інновації.

ОГо!

Канал ще одного співзасновника Monobank Олега Гороховського. На платформі він розповідає про незвідане у роботі банку, ділиться своїми планами та розробками, публікує багато цікавої статистики та потрібних лайфхаків.

Крутознавство

Креативний директор SABAI creative hub, артдиректор та поет Владислав Волочай тут пише про будь-які ідеї, явища чи проєкти, що змушують захоплюватися та підіймати свою щелепу з підлоги. Канал допоможе надихнутися на створення геніального, тому буде корисним всім творчим людям та поціновувачам цієї творчості.

Пора знать!

Якщо ви хочете тримати руку на пульсі та вдосконалюватися щодня, витрачаючи на це мінімум часу, то канал Пора знать, створений саме для вас. Тут ви знайдете актуальну інформацію про те, як збільшити продуктивність чи підвищити самоконтроль, поради з управління і психології та багато іншого.

Digital masons

На цьому каналі є все, що стосується діджитал-маркетингу в Україні: від новин у світі маркетингу та порад практикуючих спеціалістів до вакансій та анонсів курсів для початківців. Також тут чимало корисних підбірок для маркетологів, що хочуть проводити вільний час з користю.

Correctarium – Українська мова

Покращення знань з державної мови ніколи не буває зайвим. Особливо актуальним вивчення всіх нюансів стало після запровадження нового правопису. Telegram-канал Correctarium – Українська мова допоможе вам розібратися у всіх його нюансах. Тут ви знайдете поради від досвідчених філологів та зможете на прикладі помилок запам’ятати правильність вживання конструкцій, написання слів та ще багато корисного.

Україна туристична

Літо з кожним днем все ближче, а перспектива закордонного відпочинку поки досить туманна. Тому вам у пригоді може стати канал Україна туристична. Тут зібрані наймальовничіші місця України, які точно надихнуть вас на внутрішній туризм.

Бот Демон Кирило

Окремим бонусом у підбірці Telegram-каналів хочемо виділити корисного бота, що зробить вашу роботу продуктивнішою. Демон Кирило дає поради з правил онлайн-комунікації, підказує потрібні вам для роботи сервіси, шукає онлайн-курси за спеціалізацією, а також слідкує за вашим відпочинком, спортом та, навіть, харчуванням. Тому він просто незамінний помічник у карантинний період.

Robota.ua

Звичайно, не забувайте підписатися на Telegram-канал robota.ua. Тут на вас чекають посилання на корисні статті, цікаві інтерв’ю та пізнавальні статистики. Канал потрібен всім і кожному, адже під час пошуку роботи важливо бути обізнаним у всіх нюансах цього процесу.