Всеукраїнський конкурс для вчителів Teacher Innovation cup почав ...

В Україні стартувала подача заявок на всеукраїнський конкурс “Teacher Innovation cup”, створений для підтримки вчителів-інноваторів, які кожного дня змінюють освіту. Це чудовий шанс отримати визнання та фінансову підтримку. 

Що необхідно для участі: до 16 червня пройти реєстрацію на сайті конкурсу та відправити кейс, який детально описує діяльність вчителя та його інноваційні методи в навчанні дітей. Конкурс проходить за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. 

Хто може подати свої кейси: будь-який вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології, змінює систему освіти у своїй школі. 

Призовий фонд – 150 000 грн. Переможці отримують грошові подарунки та сертифікати на навчання, а також подарунки від партнерів. Спеціальний грант на 50 000 грн від фонду Олени Пінчук та проєкту “Я зможу”, який направлений на жінок-інноваторів з невеликих міст із населенням до 250 000 осіб. 

Оголошення переможців відбудеться 20 липня у Києві. 

Чемпіонат запроваджений Комп'ютерною Академією ШАГ для підтримки вчителів зі всієї України, а також для надання їм можливості обмінюватися ідеями, знаходити однодумців та змінювати світ разом. 

Детальна інформація та подача заявок: https://teachercup.com.ua/