Добірка інтерактивних онлайн-ресурсів, які допоможуть вчителю урізноманітнити викладання історії України та Всесвітньої історії, а учням по-іншому поглянути на вивчення історії.

 • Всесвітня історія. Історія України. 3D-реконструкції та відеосюжети – якщо вам цікаво поринути у фактично реальний світ стародавньої історії, вам обов’язково треба зазирнути на цей сайт – тут ви зможете попрацювати з 3D-моделями стародавніх цивілізацій і перевірити засвоєні знання за допомогою тестів.
   
 • Технологія Google Street View (завантажте додаток) – онлайн-перегляд вулиць. Мандруймо історичними місцями, столицями і провінційними містечками разом з маленькою машинкою Google.
   
 • Всемирная история населения – якщо хочете шокувати себе статистикою населення Землі, можете заглянути на цей сайт. Тут ви знайдете інтерактивні покажчики смертності та народжуваності, інвестицій в економіку та навіть кількості зрубаних ялинок у Карпатах. Як бонус –  добірка статистичних оглядів.
   
 • Time Graphics – цей конструктор знадобиться вам для кращої орієнтації у хронологічному просторі, просто відмічайте на стрічці часу важливі моменти історії і рахуйте хронологічні задачі.
   
 • TimelineJS – один із конструкторів, що допомогає підкорити хронологічні таблиці та стрічки часу. 
   
 • Mission MapQuest – класний інструмент для створення квестів та вікторин. Якщо ваш вчитель вимагає від вас творчої роботи – відкиньте реферати та повідомлення – здивуйте його онлайн-квестом.

 

Читай також:

Географія – працюємо дистанційно
Математика дистанційно: 7 корисних онлайн-ресурсів
Організація дистанційного вивчення математики під час карантину
Біологія дистанційно: добірка корисних онлайн-ресурсів
Хімія дистанційно: добірка готових ресурсів
15+ інтерактивних сервісів з географії, які допоможуть урізноманітнити дистанційне навчання
Англійська дистанційно: добірка готових матеріалів
Вивчаємо фізику через YouTube
Історія дистанційно: добірка YouTube-каналів для поціновувачів
Історія України дистанційно: 5 безкоштовних курсів
Вивчаємо історію через відеоігри
5 лайфхаків, як легко підготуватися до ЗНО з історії
6 онлайн-ресурсів, які допоможуть зробити вивчення історії інтерактивним
7 цікавих завдань для підлітків на час карантину