Навчання в школі традиційно вважається одним із основних аспектів виховання. Його якість визначається успішністю. У більшості випадків батьків найбільше цікавлять оцінки дитини. Нерідко це стає особистісним критерієм. Твердження «Ти погано вчишся, тому ти повільний, боязкий і т. і.»  – психологи вважають небезпечними для формування адекватної самооцінки.

Успішність дітей у школі залежить від двох чинників: бажання дитини вчитися і можливості це робити. Якщо їх немає, загальні сімейні зусилля на поліпшення оцінок не вплинуть. 

Як розкрити потенціал дитини через ментальну арифметику

Однією із методик Академії розвитку інтелекту Smartum, що допомагає пробудити у дітей інтерес до навчання, є ментальна арифметика. В основі цієї методики – навчання дітей швидкого рахунку в уяві з використанням абакуса – стародавніх рахівниць. Програма містить вправи, які навчають правильно переміщати кісточки рахівниць, виконуючи основні арифметичні дії. Така діяльність:

  • розвиває інтелектуальні здібності;
  • є потужним стимулятором розвитку дрібної моторики;
  • забезпечує рівномірне навантаження на обидві півкулі головного мозку;
  • розширює можливості пам'яті.

Практика показує, що після закінчення курсу у дитини:

  • поліпшується швидкість реакції та сприйняття;
  • розвивається просторове й логічне мислення;
  • формуються важливі особистісні якості: упевненість у своїх силах, адекватна самооцінка, прагнення бути лідером.

Основна мета Smartum – це розкриття потенціалу дітей. Проте Академія займається цим не лише на заняттях. Є заходи, які дозволяють розкрити потенціал дитини на повну! Один з таких заходів – це ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З МЕНТАЛЬНОЇ АРИФМЕТИКИ, яка відбудеться 22 лютого 2020 року за адресою: м. Київ, вулиця Хрещатик, 2, «Український Дім». Приходьте знайомитися з методикою і на власні очі побачити результати дітей, які відвідують заняття з ментальної арифметики.