Наближається одне з найулюбленіших дитячих свят – День святого Миколая. Батьки готують подаруночки під подушки, а діти вгадують та питають, хто такий Миколай. Саме час розказати передісторію або почитати про нього перед сном. А ось і наша добірка з дитячими книжками про Миколая.

 

Книга, яку треба прочитати до Дня святого Миколая

Автор: Віталій Кіріченко, Лариса Колос
Видавництво «Час Майстрів»
Рік видання: 2015

Разом з цією книжечкою дитина, та й уся ваша родина, сповниться святковим очікуванням і настроєм. Малеча дізнається, хто такий Святий Миколай та чому він приносить подарунки. А ще можна разом заспівати про нього пісеньку.

 

 

 

 

Гостинці з Ялинового лісу

Автор: Лущевська Оксана, Вздульська Валентина
Видавництво «Братське»
Рік видання: 2015

Багатофункціональна книжечка, яка стане хорошим елементом спільної підготовки до свята в родині. Нею можна і зайняти дитину на деякий час, і провести разом затишний вечір. Адже в цій невеликій книжці є і казка, і розмальовка, і цікаві завдання, і англійські слова, і навіть рецепт ароматного імбирного печива! 

 

 

 

Подорож листа. Історія до свята Миколая

Автор: Валентина Вздульська
Видавництво «Братське»
Рік видання: 2014

Історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, про яке вона написала до Святого Миколая. Лист страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях.

Різдвяна книжка

Видавництво: «Талант»

Чудово ілюстрована книжка і унікальна збірка історій про головні зимові свята нашого народу – від Миколая до Водохреща. Є в ній розповіді про походження того чи іншого свята, опис традицій, тексти колядок, щедрівок та інші віршовані твори, якими прийнято обмінюватися у свято. Все це доповнює красивий об’ємний вертеп. Це видання буде гарним путівником для дитини будь-якого віку.

 

 

 

 

Лепбук «Ми чекаєм Миколая»

Автор: Л. Вознюк
Видавництво: Підручники і посібники
Рік видання: 2018;

Лепбук — це новітній спосіб організації пізнавальної діяльності учнів, простір для навчання і творчості. Лепбуки допомагають швидко й ефективно засвоїти нову інформацію, закріпити вивчене, систематизувати набуті знання. Створення лепбуків — це захоплююча гра, яка сприяє формуванню в школярів креативності, самостійності, спостережливості, відповідальності, уміння працювати в команді та цінувати результати спільної діяльності.

 

Подарунки від Святого Миколая

Видавництво: Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Рік видання: 2018

 

Цю збірку казок написали для тебе чудові письменники з усіх куточків нашої великої країни і навіть з-за кордону — Чехії та далекого американського континенту. Автори запрошують вас у чарівний світ казки, де дива трапляються на кожному кроці, а добро обов’язково перемагає зло. В книзі зібрано багато цікавих історій, які відбулися напередодні найулюбленішого дитячого свята — Дня святого Миколая. Крім того, ця книжка бере участь в благочинній акції: за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО. 

 

 

Лист до Миколая

Автор: Юлія Смаль
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Рік видання: 2018

Щороку діти пишуть святому Миколаю безліч листів. Адже він може здійснити усі їхні мрії. І хоч іноді дитина просить гору подарунків, та врешті залишає найважливіше прохання. Здогадуєтеся, що найбільше хотів би отримати хлопчик з вірша Юлі Смаль? 

 

Дарунки Святого Миколая

Автор: Наталія Чуб
Видавництво: Торсінг плюс
Рік видання: 2016

До Вашої уваги серія книжок для діточок "Виховання казкою"! У легкій ненавязливій формі цікаві історії допоможуть дитині подолати зайві страхи, знайти справжніх друзів і навчать увічливості і шанобливому ставленню до інших. Малюку дуже сподобаються герої цих казок. Забіяки і ледарі, боягузи і бешкетники, вони переживають неймовірні пригоди, завдяки яким стають добрими, сміливими і працелюбними. А разом з ними міняються і маленькі читачі. Як ми радуємось, коли малюк виявляє любов до близьких і бажання їм допомогти. Упевнені, якщо ця казка сподобається дитині, вона стане більш чуйною і до людей, і до тварин. І не лише тому, що очікуватиме нагороду.