Переваги

Серед основних розвинених англомовних країн Нова Зеландія пропонує найбільш вигідні у фінансовому плані, а також максимально швидкі варіанти отримання освіти. При цьому і сама країна, і її міста постійно перебувають в ТОПі світових рейтингів за якістю життя, комфорту, безпекою й задоволенням населення. Визнана світовою спільнотою британська система освіта дозволяє випускникам успішно працевлаштовуватися не тільки в Новій Зеландії, хоча бажаючих залишитися все-таки багато, оскільки після завершення навчаня на випускників очікує приємний бонус у вигляді робочої візи. І все це в дружелюбній атмосфері, де іноземці є повноцінними мешканцями, а також в оточенні природної краси в усьому її різноманітті.

Детальніше, чому Нова Зеландія:

http://kiwieducation.ru/why-new-zealand/

Система освіти

Система новозеландської освіти влаштована дуже зручно. За 2 роки можна отримати базову професійну освіту. За 3 роки – ступінь бакалавра. Якщо ви вже маєте попередню освіту, то пройти перекваліфікацію або підвищення кваліфікації можна  всього лише за рік. Також є можливість закінчити магістратуру за 1-2 роки, залежно від спеціальності. І всі чотири варіанти навчання ведуть до отримання Post Study Work Visa після завершення.

Детальніше про систему освіти в Новій Зеландії:

http://kiwieducation.ru/study/education-system

Навчальні заклади та ціни на навчання

Новозеландські навчальні заклади можна розділити на кілька категорій:

Університети, яких усього 8. Це найбільш престижне і якісне, найчастіше і найбільш академічне навчання. Вартість у середньому становить 25000-35000 новозеландських доларів на рік.

Державні інститути, яких 16. Це освіта більш прикладного спрямування високої якості. Варість у середньому – 18000-25000 новозеландських доларів на рік.

Приватні інститути, який величезна кількість. Це практична освіта за більш доступними цінами. Середня вартість становить  8000-18000 новозеландських доларів на рік.

Мовні школи. Існує велика кількість мовних шкіл різного рівня та бюджету. У середньому вартість становить 200-300 новозеландських доларів на тиждень.

Детальніше про відмінності вишів по значущості під час працевлаштування:

http://kiwieducation.ru/institutions-prestigiousness/

Вступ і візи

Для вступу на професійні програми до вишу необхідно мати гарний рівень англійської мови. Частіше за все потрібно надати сертифікат IELTS із 6.0-6.5 балами. У багатьох вишах пропонують безкоштовні курси англійськох мови у випадку умовного зарахування на дипломну практику.

Для отримання візи слід мати гроші на навчання, до яких необхідно додати кошти на проживання в розмірі 1250 новозеландських доларів на місяць, або 15000 новозеландських доларів на рік за умови навчання 9 місяців чи більше. Утім, ці гроші залишаються у вас, і саме така сума необхідна студенту для життя в Новій Зеландії. Гроші за навчання оплачуються тільки після попереднього схвалення візи.

Детальніше про отримання студентської візи:

http://kiwieducation.ru/study/student-visas

Економія

Освіта за кордоном зазвичай вимагає солідних витрат, тому важливо розуміти, за що ви платите. У випадку зі здобуттям освіти в Новій Зеландії – це економія як на вартості освіти, так і на вартості проживання, порівняно з іншими розвиненими англомовними країнами. Також студенти мають можливість підробляти під час навчання, що дозволяє значно скоротити швидкість витрачання накопичених коштів.

Крім того, багато вишів надають різноманітні знижки. Компанія Kiwi Education рекомендує детальніше дізнаватися про можливі акції та спеціальні пропозиції щодо освіти в Новій Зеландії, особливо в освітніх консультантів.

Акції і спеціальні пропозиції від новозеландських вишів:

http://kiwieducation.ru/bargain/

Імміграція

Практично всі, хто отримав освіту в Новій Зеландії, залишаються там на певний час. Усе це завдяки продуманій міграційній політиці, в межах якої випускники отримують робочу візу, щоб мати можливість задіяти отримані навички.

При цьому, якщо в людини є освіта, робота за спеціальністю й англійська мова, то з’являється можливість отримання посвідки на проживання за професійною категорією імміграції SkilledMigrant. І кількість нових мешканців Нової Зеландії зростає з року в рік.

Більш детально про імміграцію до Нової Зеландії:

http://kiwieducation.ru/immigration/

Допомога

У процесі вибору варіантів й оформлення завжди виникає маса питань і нюансів, тому краще довіритися професійним консультантам. Їхні послуги оплачує новозеландська сторона, тому вони безкоштовні для самих студентів. Компанія KiwiEducation – лідер ринку освіти у Новій Зеландії з найвищим рейтингом схвалення віз, яка надає повний спектр ліцензованих послуг для всіх видів навчання й категорій імміграції. Просто заповніть анкету на сайті та отримайте повноцінну підтримку від початку і до прибуття в країну.

Детальніше про KiwiEducation

http://kiwieducation.ru/why-kiwi-education/

Коротко підсумовуючи вищенаведене, хочеться відзначити, що для ерудованої та розумної людини Нова Зеландія вже давно припинила бути просто далекою крапкою на карті. Це красива країна, яка надає надзвичайні можливості з отримання освіти та імміграції для талановитих і працелюбних людей.