Valen’s Reef

Пориньте разом із Рональдом Мамбрасаром і його сином Валеном в кристально чисті води, багаті морськими мешканцями найрізноманітніших форм. В результаті людської діяльності риф, згаданий в назві кінокартини, був практично знищений, однак громаді місцевих жителів вдалося зупинити процес руйнування і відновити це неймовірно мальовниче місце.

Journey to the Edge of Space

Мало хто з нас літав на повітряній кулі. Journey to the Edge of Space — це захоплюючий VR-досвід, який дозволить здійснити подорож від землі до неба і опинитися практично у відкритому космосі.

The Protectors: Walk in the Ranger’s Shoes

Фільм розповідає про роботу рейнджерів з Національного парку Гарамба, що знаходиться в Демократичній Республіці Конго. Ці хоробрі люди рятують диких слонів від повного винищення, нерідко ризикуючи своїми життями під час сутичок з браконьєрами.

The Click Effect

Відчути себе дайвером і зануритися на морське дно допоможе The Click Effect. Цей фільм покаже вам не тільки красу океану, а й розповість, як спілкуються кити і дельфіни.

360 Journeys: Life Along the Ganges River

Познайомитися ближче зі священною річкою Ганг можна за допомогою даної короткометражки. Причому, глядач побачить не тільки саму річку, а й жителів сіл, розташованих на її берегах. Це теж не тільки розважальне, але й пізнавальне відео.