Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

Літо — це безліч часу та можливостей для відпочинку: на березі моря, у бабусі в селі або навіть у батьків на роботі. Як же провести цей вільний час весело та з користю і, бажано, подалі від гаджетів? Звісно, що із книгою у руках! Але як підібрати книги, які найбільше зацікавлять дитину? Вас зорієнтують фахівці видавництва «Ранок», назвавши кілька важливих критеріїв.

1. Популярні герої

Мабуть, один із найкращих способів провести час влітку — це кіно, книжки, нові та цікаві герої і обов’язково пригоди. До речі, ваша дитина бачила фільми про незвичайних сестер напів-вампірок? А вже читала книжки, написані за цією стрічкою? Так, насправді, існують книжечки до цього фільму. Окрім карколомних подій, які розгортаються у цій історії, чудово показано, що таке сімейні цінності та дружба.

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

2. Схованка для таємниць

Ваша дитина вже веде або бажає почати вести щоденник? Це гарна можливість відпочити від навчання та виплеснути емоції. Нещодавно вийшла книжечка зовсім неочікуваного формату — це сторінки зі справжнісінького щоденника! Там є все: і пригоди з її «улюбленою» сусідкою, і переймання через новий телефон, і все, все, все, що хвилює дівчинку. Таких щоденників вже цілих два!

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

3. Науковий фактаж

Можливо, у вас вдома зростає майбутній хімік? Чи лікар? Дитина закидає вас питаннями про ГМО, хромосоми та клонів у біомайстернях? Існує безліч цікавих для дитини тем, які потрібно пояснювати! І, якщо бути відвертими, ми не завжди можемо відповісти на запитання наших розумників. В такі моменти ми біжимо до пошукової системи і заповнюємо нестачу інформації. Ця книжка дасть дитині не тільки нові знання, а й навчить “гуглити” незрозумілі слова.

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

4. Неординарні історії

А може, ваша дитина у захваті від неординарних історій? Наприклад, про ванну, яка розмовляє. І не просто розмовляє, а жартує! Вже багатьом сподобалась майже нереальна історія про пригоди дівчинки на ім’я Іванна. Окрім історії про ванну, що розмовляє, книжка захоплює ще чотирнадцятьма історіями. Наприклад, чудовими порадами від лікаря – приймати Принцесин до зустрічі з драконом та обов’язково запивати чашкою какао.

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріївА ще нещодавно вийшла абсолютно неочікувана історія про шалену фанатку анатомії — дівчинку Анютку. Їй притаманні звичайні підліткові проблеми: неприйняття себе, відсутність друзів, образи однокласників. Проте, в неї є один секрет. Вона веде блог в інтернеті від імені….скелету! Саме так, якщо ваша дитина вже зіткнулася із підлітковими проблемами, їй буде корисно почитати таку книжку.

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

5. Милі котики

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

Ваша дитина знає, що у котів дев’ять життів? Сучасна українська письменниця Олександра Орлова нещодавно розповіла про пригоди хлопчика Остапа та кота Нечуя. Дізнайтеся разом з дитиною, чому Нечуя назвали саме так. Ця історія занурить дитину в атмосферу пригод, дружби, турботи та милосердя.

6. Дружба понад усе

Як обрати найцікавішу дитячу книгу: 6 критеріїв

Чи бувало так, що дитина чогось дуже-дуже хоче, а знайти не може? Наприклад, як Білому ведмедю закортіло з’їсти меду в Арктиці. Що робити? куди бігти? Допомогти йому може лише справжній друг. Ця книжечка розповість про цінність дружби. Про те, як справжні друзі завжди прийдуть тобі на допомогу, де б ти не був, навіть, на іншому кінці світу.

Провести літні канікули весело та з користю допоможуть книжки. З ними дитина і потренує необхідні навички, і зануриться у пригоди, і звичайно ж знайде нових друзів.