Важко заохотити своїх дітей читати? Пропонуємо підбірку книг для дітей віком 6-11 років, які вам в цьому допоможуть. З них юні читачі дізнаються про дружбу, взаємодопомогу, безкорисливість, турботу, толерантність та багато іншого.

“В країні Сонячних Зайчиків” Всеволод Нестайко

Дитинство, в якому була “Країна сонячних зайчиків”, однозначно щасливе!

Коли в країну Ластовинію наскочили лихі Хуліганці – мешканцям нічого іншого не залишилося, як тільки заховати всіх своїх дітей в дрімучому тропічному лісі. Про життя та пригоди дітей, про те, як відважний дев’ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків і що з того вийшло читайте в оповіданні Всеволода Нестайко..

Просто не можемо не згадати інші, не менш відомі та чудові, твори неперевершеного Всеволода Нестайко – «Теодори з Васюківки», «Одиниця з обманом», «Незвичайні пригоди в лісовій школі», «Загадка старого клоуна», «П’ятірка з хвостиком», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків», «Слідство триває», «Таємничий голос за спиною» та ще багато інших – обирайте свій улюблений!

 

“Чарлі і шоколадна фабрика” Роальд Дал

Найпопулярніша книга Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» нікого не залишить байдужим. Зворушлива історія про бідного хлопчика, який отримував єдиний подарунок за весь рік – на свій день народження. Отримував він маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, а тому з ним могла статися тільки найдобріша та найнеймовірніша пригода!

Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. Ми згодні з «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.

 

“Різдвяні повісті” Чарльз Діккенс

Нас дуже тішить, коли твори найкращих письменників виходять чудовими виданнями українською мовою. Пропонуємо Вам насолодитися творами всесвітньо відомого англійського письменника Чарлза Діккенса відтепер і українською мовою! В Збірку увійшли такі твори, як “Різдвяна пісня”, “Новорічні дзвони”, “Цвіркун домашнього вогнища”, “Битва життя”, “Одержимий”.

У них Чарлз Діккенс прославляє звичайні людські радощі і висуває на передній план цінність людського тепла та щастя, що актуально й понині.

 

Пеппі довгапанчаха

«Пеппі Довгапанчоха» — це повість славетної шведської письменниці Астрід Ліндгрен, авторки всесвітньо відомих Творів про Карлсона, Блюмквіста та ін. Герої цієї веселої повісті — Пеппі Довгапанчоха та її друзі — жваві, веселі, . дотепні діти, що постійно у мріях і пошуках нових пригод.

 

“Матильда” Роальд Дал

Дівчинка Матильда не по рокам розумна. Вона сама навчилася читати в три роки і просто обожнює книги. Проте ні директорка школи, ні навіть власні батьки її не цінують, а вважають зайвим клопотом. Тому Матильда вирішує перевиховати дорослих. До того ж дівчинка відкриває в собі надзвичайні можливості і тут починається найцікавіше…

1988 року «Матильду» було визнано найкращою книжкою для дітей.

В цій та інших своїх книжках Роальд Дал висміює дурість та обмеженість, з притаманним йому гумором змушує сміятися дітей та дорослих. Зрештою переконує, що розум та справедливість візьмуть верх.