Продовжуємо готувати майбутніх випускників до ЗНО. Ми вже познайомили їх із корисними YouTube-каналами та мобільними додатками, які допоможуть скласти тести із математики, фізики, хімії та біології. А сьогодні ми даємо поради щодо гуманітарних наук та географії.

Освіта-Онлайн

YouTube-канал має безліч уроків для підготовки до ЗНО із різних предметів, як то математика, хімія, фізика, біологія. Є тут багато уроків і з географії та гуманітарних дисциплін: англійської та української мов, української літератури та історії. Викладання ведеться українською мовою.

ZNOUA

Освітній портал, що пропонує офлайнові та онлайнові курси із підготовки до ЗНО, має власний YouTube-канал, де зібрані уроки на основні теми із гуманітарних дисциплін (й усіх інших також). Тут знайдете багато корисних уроків зокрема з української та англійської мов.

ВнеШколы

Український освітній портал «ВнеШколы» на YouTube-каналі розміщує уроки, які підготують до ЗНО. Якщо потрібно підтягнути знання із географії, української мови та літератури, історії та англійської мови, то вам сюди.

Prometheus.org.ua

Онлайн-платформа пропонує безкоштовний курс лекцій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, новітньої історії. Докладніше про курси ви можете дізнатися із цього матеріалу.

Ed-Era.com

Хочете дізнатися лайфхаки, як скласти на 200 балів українську мову та літературу, історію України та розібратися із англійськими частинами мови? Тоді зареєструйтеся на безкоштовні курси від ed-era.com. Докладніше про них ви можете дізнатися із цього матеріалу.

Znaniya.znonline.org

Ресурс для дистанційної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Знання Онлайн» пропонує відеоуроки, пробні тести (типу ЗНО), спілкування з учнями та викладачами на спеціальних онлайн-конференціях. Навчальний процес побудований на поєднанні класичного педагогічного підходу з сучасними методами подачі матеріалу. Курс із української мови складається з 9 основних розділів — від фонетики і до синтаксису. Авторизуватися на сайті можна через соціальні мережі. Деякі із розлілів є безкоштовними, деякі платними (113 грн за розділ). Окрім української мови та літератури тут викладають історію України, географію, біологію, хімію, математику.

Jimothy

Меми, приколи та класний монтаж — дивитися уроки від молодого викладача англійської, який виступає під псевдонімом Jimothy, не лише весело, а й корисно, бо він готує до ЗНО. Без пихатої академічності, із гумором, просто та зрозуміло. Можливо, батькам буде не до вподоби такий стиль, але підлітки зацінять та запам’ятають усе, чого навчить Джімоті.

Webpen.com.ua

Онлайновий тренажер поєднує теоретичні положення і практичні завдання, сприяє засвоєнню граматики української мови та вдосконаленню навичок правопису. Додаткові навчальні матеріали містять різноманітну пізнавальну інформацію. Регулярно займаючись на тренажері, ви зможете перевірити свої знання, вивчити і повторити правила, удосконалити навички спілкування, підняти свій освітній рівень.

СловОпис

Цей мультимедійний проект започаткували студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка. Проект покликаний популяризувати українську мову в Україні та за кордоном, розвивати лексичне багатство та культуру мовлення у суспільстві. Декілька разів на місяць студентство робить кліпи за участі різних цікавих людей, які пояснюють значення того чи іншого слова, правила його вживання та написання. Отже, ви дізнаєтеся про таємничий об’єкт під назвою «ковердяка», чому риби із рослинами досі не можуть поділити між собою «сажавку», як правильно їсти «румбарбар» та хто ця загадкова «памолодь»?

Mova

Цей додаток було розроблено українськими програмістами в 2015 році спільно з творцями освітнього проекту «Мова — ДНК нації». За допомогою додатка ви не тільки зможете вивчити орфографію, пунктуацію української мови, позбутися «суржику», а й розібратися в синтаксисі, що допоможе при складанні ЗНО. Утиліта доступна безкоштовно на iTunes та play.google.com.

Український словник

Це безкоштовний електронний тлумачний словник української мови, який містить понад 200 тисяч слів. Додаток працює в онлайн- і офлайн-режимах, що досить практично, якщо в школі немає Wi-Fi. Крім часто вживаних слів, в словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Завантажуйте з play.google.com.