Дізнавайтеся, які професії будуть актуальними.

Деякі з цих професій стають потрібніми вже сьогодні, а на найближче майбутнє їм пророкують особливий попит.

Персональний бренд-менеджер

Він працюватиме над створенням іміджу своїх клієнтів, зокрема через соцмережі. Щоб стати фахівцем у такій справі, потрібні знання у сфері PR-менеджменту, реклами, журналістики.

Проектувальник роботів

Попит на роботів із кожним роком збільшується, а отже, знадобляться професіонали, які вмітимуть їх створювати. Зокрема потрібними будуть робототехники, які працюватимуть у побутовому напрямку (наприклад, над створенням робота-прибиральника, робота-садівника тощо).

Дизайнер віртуальних світів

Найближчим часом зросте кількість охочих подорожувати віртуальними світами. Тож знадобиться дизайнер віртуальної реальності, який матиме здібності художника і програміста. До речі, здобути відповідні знання можна в Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара.

10 професій майбутнього: Ким працюватимуть наші діти

Проектувальник розумних будинків

Знання та вміння у сфері програмування та ІТ-технологій допоможуть стати фахівцем, який розроблятиме системи управління домогосподарством без участі людини.

IT-генетик

Прогнозують, що ця професія буде доволі популярною в найближче десятиріччя. IT-генетики складатимуть індивідуальні плани лікування та запобігатимуть хворобам на ранній стадії. Здобути потрібні знання можна не лише закордоном, а й в Україні, як ось у Дніпропетровській медичній академії (Україна).

Учитель

Учителі створюватимуть індивідуальні навчальні програми, враховуючи потреби учнів для досягнення життєвого успіху.

10 професій майбутнього: Ким працюватимуть наші діти

Шкільний дієтолог

Він навчатиме дітей правильному споживанню їжі та відповідатиме за те, щоб учні харчувалися відповідно до їхніх фізіологічних потреб.

Інженер 3D-друку

Популярність 3D-друку набиратиме обертів. А отже, цінними будуть фахівці у цій сфері. Робота може бути як технічною, так і більш творчою. До прикладу, можна стати дизайнером одягу та прикрас, котрі друкують на 3D-принтері.

Дизайнер інтерфейсів

На таких фахівців буде попит, адже конкуренція між розробниками гаджетів та різноманітних додатків зростатиме.

Тайм-брокер

Швидше за все, що кількість фрілансерів із роками збільшуватиметься. Тайм-брокер допомагатиме продавати та організовувати їхній час. Щоб опанувати цю професію, знадобляться знання у сфері економіки та менеджменту.