Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Зустріч Клубу Директорів. Мотивація педагогів.

Освіта Нова 06 Листопада 2018 Київ 1881

У Вас бувало відчуття, що Ви намагаєтесь зсунути гору? 

Ви приходите в свій викоханий освітній простір з новою неймовірно цікавою стратегією, а навколо бачите порожні погляди та зсутулені плечі...Але ж Ви пам'ятаєте вигадливість Алли Степанівни на уроках української, вогники в очах новенької Наталки Іванівни (хоча її Ви пам'ятаєте ще просто Наталкою) - викладачки англійської, навіть завжди уважна та зосереджена Ірина Григорівна з математики весь час поглядає на годинник... Що з ними сталося? Чому робота, яка була сенсом всього життя, помарніла? В повітрі літає втома й байдужість... Як знову запалити вогник натхнення та творчості в педагогах? Як вдихнути друге життя в старі стіни? 

Ми поговоримо про мотивацію, зокрема нефінансову, та навчимося визначати дієві внутрішні двигуни. В цьому нам допоможуть метапрограми, аналітичні матеріали, гуманна педагогіка Амонашвілі та приклади з власного управлінського досвіду спікерів Tetiana Demenko та Ksu Khavrykina.


Як завжди, заповніть форму реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNZM7yqnXvMBlbQCcK2ug5AfpGFG2hXtuTQ1VMpoY8X9dNgg/viewform
Вартість участі: 250 грн
Для учасників Клубу директорів участь безкоштовна!
Кількість місць обмежена!


06 Листопада 2018

17:00 - 19:00

Ліко-Ліцей, вул, Мейтуса 5-а

https://www.facebook.com/events/327356551181661/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події