Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Як і коли говорити з дітьми про секс

Анна Печерна 17 Червня 2018 Київ 2129

Говорити з дітьми про секс – що може бути складніше? Як не травмувати ніжну дитячу психіку, щоб не підштовхнути до ранніх експериментів, але і в той же час дати повну і корисну інформацію? Як говорити – чекати питань чи проявити ініціативу? Коли – в 5 років, 10-14 чи 16? Підкласти книжку з малюнками і описом чи відвести до лікаря, який грамотно розповість про тонкощі теми? А як говорити з дитиною на тему сексу, якщо ми самі до кінця не розібралися, що правильно/неправильно, припустимо/неприпустимо, добре/погано? Якщо з нами ніхто не говорив на цю тему. Якщо для наших батьків сексуальне виховання було великим табу… 

Сексуальна освіта - це не тільки тема сексу, захворювань чи контрацепції. Це також розмови про власні кордони, безпеку, вміння говорити "ні", розуміння, що таке домагання і чіткі інструкції, як діяти в таких ситуаціях. І головне: через розмови на такі теми батьки, по-перше, будують з дітьми близькі і довірливі стосунки, а, по-друге, дають зрозуміти, що до них можна звернутися з будь-якою проблемою чи питанням. На жаль, зараз більшість підлітків говорять, що ледь не в останню чергу прийдуть за допомогою до батьків.

Що робити, якщо раніше такі розмови з дитиною не велися? Чи варто давати презерватив і з якого віку? Як уберегти від ранніх сексуальних експериментів? Як навчитися справлятися зі своїми емоціями в складних ситуаціях і не зіпсувати стосунки зі своїми майже дорослими синами та доньками? 

Вартість: 250,00 грн./1 особа
Ведуча - секс-педагог Юлія Ярмоленко
Організатор Юлія Перинська (звертайтесь у особисті повідомлення)


17 Червня 2018

14:00 - 17:00

м. Позняки, Княжий Затон, 9, антикафе «Колаж»

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події