Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Виставка DEC Weekend: дводенний онлайн-інтенсив з питань закордонної освіти

Надія Федченко 07 Листопада 2020 Київ 279

7-8 листопада 2020 року в онлайн форматі відбудеться DEC weekend – масштабна виставка за участі закордонних навчальних закладів, центрів підготовки та мовних програм. Це – дводенна подія, яка допоможе батькам, учням та студентам познайомитись з навчальними закладами Великої Британії, Канади, США та країн Західної Європи і зрозуміти, які особливості є у вступі та навчанні за кордоном.

Саме на заході ви зможете отримати відповіді на свої запитання та дізнатись про:

 • Пошук призначення та майбутньої професії своєї дитини –  все про профорієнтацію
 • Вибір навчального закладу, який відповідає цілям та очікуванням
 • Правила вступу до закордонних шкіл та університетів і підготовки до іспитів та чи потрібно складати ЗНО при вступі у закордонний виш
 • Персональний розвиток та навчання
 • Особливості навчання під час пандемії
 • Вартість навчання, та інформацію про пільги, стипендії, програми обміну
 • Секрети як здати IELTS на максимальний бал
 • 10 трендових професій XXI століття
 • Престижну бізнес-освіту в Європі

Мета заходу – покроково спланувати, що саме та як потрібно робити задля того, щоб потрапити в якості студента до навчального закладу своєї мрії.

Учасниками онлайн-виставки є більше 40-ка навчальних закладів з 15-ти країн світу.

Що саме відбудеться на DEC weekend цього разу

 • Онлайн-виставка закордонних рейтингових шкіл, коледжів, університетів і мовних центрів. Представники нададуть змістовну інформацію стосовно навчання за кордоном та перспектив кожного майбутнього студента.
 • Спеціальні тематичні лекторії та корисні вебінари для батьків, які відкриють завісу таємниці освіти за кордоном.
 • Онлайн-консультації з представниками навчальних закладів – відвідувачі зможуть отримати детальну інформацію і зрозуміти, який саме крок до успіху дитини потрібно зробити першим.
 • Віртуальні стенди учасників виставки, де можна дізнатись про умови навчання, програми, спеціальності тощо.
 • Онлайн спілкування з експертами DEC education – усі охочі  можуть поставити будь-які питання стосовно освіти за кордоном.

Після відвідування DEC weekend ви зможете чітко уявити, що саме потрібно зробити, аби отримати якісну освіту за кордоном. Це – подія, яка допоможе батькам зробити правильний вибір на користь успішного професійного майбутнього своєї дитини. А студентам, учням старших класів і всім охочим – дізнатись, як підготуватись до вступу у закордонні виші та посприяти особистому розвитку.

Коли відбудеться: 7-8 листопада 2020 року, з 12:00 до 17:00

Де: онлайн-платформа

Як потрапити: зареєструватись за посиланням https://bit.ly/2J0VFN8

Важливо: існує два варіанти відвідування заходу: безкоштовне з індивідуальним доступом до онлайн-трансляцій 20 вебінарів, сесії питань та відповідей, сертифікатами на послуги групи компаній DEC,  відвідування віртуальних стендів; а також платне (999 грн), де до попередніх можливостей додаються індивідуальні консультації з експертами DEC education і представниками навчальних закладів, та запис усіх вебінарів для перегляду у зручний час.

Зареєструватись, обрати формат відвідування та дізнатись розклад і детальну інформацію можна на сайті: https://bit.ly/2J0VFN8


07 Листопада 2020 - 08 Листопада 2020

12:00 - 17:00

онлайн-подія

https://bit.ly/2J0VFN8

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події