Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Вебінар «Як за рік змінився процес пошуку роботи серед джунів в IT»

Юлія Лещенко 07 Грудня 2023 Київ 107

Український ринок ІТ переживає далеко не найкращі часи. Відповідно до статистики Djinni станом на листопад 2023 року кількість опублікованих вакансій на цьому ресурсі становить трохи більше 9 тисяч, а кількість кандидатів – понад 90 тисяч (публікуються технічні та нетехнічні ІТ-вакансії). Українське ІТ перегріте новачками і конкуренція подекуди доходить до 400+ кандидатів на одне місце.

Це кінець? «Ввійти в айті» тепер не назва формули успіху, а синонім чогось неможливого?

На вебінарі обговоримо поточну ситуацію на українському ІТ-ринку, відштовхуючись від аналітики вітчизняних ресурсів. Ви дізнаєтесь, чому ви маєте шанси на успіх, як посилити ефектність вашого резюме та портфоліо, а також, якого алгоритму дій варто дотримуватись, аби зачепити рекрутера, потрапити на співбесіду та зрештою отримати офер.

План вебінару:

  1. Актуальні тенденції на ринку праці в IT.
  2. Як змінилися вимоги до кандидатів?
  3. Що робити, щоб отримати офер?
  4. Що потрібно змінити у портфоліо та резюме?
  5. Які компанії набирають найбільше джунів?
  6. Запитання та відповіді.

👩‍💻Спікерка: Вікторія Чабан, HR-менеджер та кар’єрний консультант у CyberBionic Systematics

Вебінар буде цікавий та корисний новачкам, які планують розпочати свій шлях в ІТ і вивчають ринок, а також ІТ-спеціалістам без досвіду (Intern/Trainee), котрі знаходяться в процесі пошуку першої роботи. Також запрошуємо Junior ІТ-спеціалістів, які активно шукають нову роботу і хочуть «підсвітити» свої досягнення, аби отримати офер в найкоротші терміни.

Участь безкоштовна! Реєстрація за посиланням


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події