Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Тренінг подолання страху перед ЗНО «Не треба боятися!»

Освіта Нова 27 Березня 2017 Київ 1735

Скоро складати тестування ЗНО, а від однієї думки про це стає страшно? Ти багато готувався з репетиторами, але як тільки бачиш тест, то одразу впадаєш в ступор? Тоді наш тренінг з подолання тривожності перед іспитом саме для тебе.

Тренінг розраховано на два заняття впродовж яких ти дізнаєшся рецепти подолання паніки перед складанням ЗНО; розробиш власну стратегію емоційної саморегуляції; навчишся концентрувати увагу та виділяти головне; розберешся з поняттям «екзаменаційний стрес» та навчишся його уникати; дізнаєшся як зняти психологічну напругу під час тестування та досягти успіху.

Інформаційний блок тренінгу присвячений принципам побудови тестових завдань та правилам і нормам організації тестування допоможе розвіяти «страшні міфи» про тест ЗНО.

Тренінг проводитиме практикуючий психолог Сергій Анатолійович Жестєрєв, автор понад 20 наукових публікацій та 6 інновацій в сфері освіти, психолог-тренер команд, що представляють Україну на міжнародних освітніх олімпіадах та конкурсах, учасник програми для педагогів «Intel. Навчання для майбутнього».


27 Березня 2017 - 30 Березня 2017

16:00 - 18:00

м.Київ, вул. Хрещатик, 46

https://www.facebook.com/events/1232812150099344/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Дописи
Події