Тренінг для підлітків "Ораторська майстерність та дебати"

Тетяна Патокова 03 Червня 2019 Київ 886

Вміння презентувати себе і свої ідеї — серед найважливіших навичок 21 століття, отже головним інструментом для цього є вміння говорити. Незважаючи на напрям, який вас цікавить, чи то ІТ, чи психологія, фізика чи бізнес, важливо вміти переконливо і незабутньо висловлюватись. Програма, яку ми пропонуємо, розроблена саме для формування та розвитку цих важливих навичок.  

Слухачі програми будуть навчатися:

— володіти своїм голосом, 

— говорити впевнено і яскраво;

— говорити чітко і послідовно;

— керувати увагою аудиторією;

— активно брати участь у дискусіях і повсякденному спілкуванні.

 

Программу проводить Сергiй Русаков.

 

День 1

Знайомство учасників. Визначаємо свою ціль! Дихання – основа мовлення. Типи дихання. Дізнаємось свої сильні і слабкі сторони. Етапи підготовки ефектного виступу.

День 2

Структура публічного виступу. Артикуляція і дикція. Процес звукоутворення. Вчимось критично мислити і шукаємо ефективні способи обґрунтування власної позиції. Дебати (формат Карла Поппера).

День 3

Якості успішного і харизматичного оратора.  Опановуємо тіло і голос. Вправи у відточенні чіткої дикції. Пошук якісних аргументів у власному висловленні.

День 4

Робота в різних станах: заперечення, згода, байдужість. Чуємо себе і співрозмовника. Самостійно аналізуємо виступи: вчимось вдосконалюватись. Дебати (формат Лінкольна-Дугласа).

День 5 

Екскурсія

День 6

Креативний спіч: сторітеллінг, імпровізація та ін. Невербальні засоби комунікації. Вчимося розуміти мову тіла. Опановуємо мистецтво впевненості в собі.

День 7

Емоції під час виступу – включаємо акторську майстерність. Робота із запитаннями. Вміння проведення дискусій з аудиторією. Дебати (менеджер-формат).

День 8

Створюємо образи в голові слухачів – основа сучасного сторітеллінга. Спіч-практикум. Створюємо незабутній виступ і випробовуємо себе в якості топ-спікера.

День 9

Дебати: фінальні виступи. 

День 10

Квест.

 


Організатор: Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

03 Червня 2019 - 17 Червня 2019

10:00 - 14:00

метро КПІ, Борщаговська, 128, простір Campus

https://www.startnow.com.ua/city-camp/1-smena/oratory-debate/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

м. Київ, бул. Шевченка, 36Б

(067) 466-4024

(067) 441-6290

http://www.startnow.com.ua/

https://www.facebook.com/startnow.school

Написати повідомлення
Дописи
Події