Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Табір бізнесу та креативу, Ірпінь

Тетяна Патокова 25 Жовтня 2021 Ірпінь 81

Осінні канікули 2021 - Табір бізнесу та креативу в Ірпені

Запрошуємо підлітків 14-17 років!

Ми пропонуємо унікальну програму, яка об’єднає активне знайомство з бізнесом, тренування креативності, розвиток творчого підходу до життя, формування універсальних навичок (soft skills).

Наш табір пройде 24-30 жовтня.

Ми розробили формат, який дозволить підліткам з першого дня активно включитися в створення командних проєктів, робити публікації в соцмережах, змагатися, отримуючи навички інтернет-маркетингу.

Ми допоможемо учасникам розвинути в собі дух підприємництва, зрозуміти, з чого починати власний бізнес, де шукати джерела фінансування, як спланувати свій продукт, визначити асортимент і налаштувати найважливіші бізнес-процеси.

У фокусі нашого табору - урбаністика, ми поговоримо про те, як росте і розвивається місто, які напрямки та форми бізнесу необхідні сучасному місту, щоб зробити життя людей в ньому комфортніше. Ми проводимо нашу програму в Ірпені – місті, яке сьогодні розвивається неймовірно високими темпами. Будемо вивчати бізнес та уважно дивитися по сторонах, досліджуючи ритми і тренди молодого сучасного міста.

Підлітки будуть створювати свої проєкти в самих різних сферах, тренувати креативність за допомогою фото експериментів, які дозволять кожному виявити в собі творця, розвинуть почуття прекрасного, дадуть можливість краще розуміти самих себе.


Організатор: Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

25 Жовтня 2021 - 30 Жовтня 2021

08:00 - 23:00

Конференц-хол Ірпінь

https://startnow.com.ua/tabir-biznesu-i-kreatyvu-2021/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

м. Київ, бул. Шевченка, 36Б

(067) 466-4024

(067) 441-6290

http://www.startnow.com.ua/

https://www.facebook.com/startnow.school

Написати повідомлення
Події