Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Школа без цькування: передумови та шляхи вирішення

Освіта Нова 10 Жовтня 2018 Київ 1047

За підтримки Ліко-Школи та Інститута Ньюфелда (Канада) 10 жовтня 2018 року з 15:00 до 17:00 відбудеться дискусія на тему: «Школа без цькування: передумови та шляхи вирішення» з доктором Гордоном Ньюфелдом (Канада), розробником системного підходу до роботи з цькуванням і протидії насиллю, який з 8 по 14 жовтня 2018 року відвідає Київ в рамках свого європейського туру з циклом своїх семінарів з питань становлення стосунків між дітьми та дорослими (детальніше: http://alpha-parents.com).

Головний спікер:
Dr. Gordon Neufeld всесвітньо відомий клінічний психолог-психотерапевт, міжнародний доповідач, засновник Міжнародного Інституту Ньюфелда.

Модератори заходу:
Олена Кухаревська директор Ліко-Школи (Київ, Україна)
Ольга Писарик директор підрозділу (Україна, Білорусь, Росія) Інституту Ньюфелда

Координатор заходу:
Олена Фомічова координатор з організації семінарів доктора Г.Ньюфелда в Україні

Виступ Гордона Ньюфелда: 60 хв (з 15:00 до 16:00)
Дискусія (формат - питання-відповідь): 60 хв (з 16:00 до 17:00)
На зустрічі - дискусії доктор Ньюфелд докладно розкриє теоретичні засади і практичні заходи з протидії цькуванню. Програми доктора Ньюфелда з протидії цькуванню застосовуються в школах провінцій Алберті та Квебеці (Канада). Інтегрована теорія повноцінного розвитку особистісного потенціалу визначає провідну роль дорослих, зокрема освітян, у підтримці дитини в процесі розвитку особистості. Ця теорія пояснює проблеми та явища, які до сьогодні не знайшли зрозумілого пояснення в психологічній практиці, таких як агресія, цькування, сором’язливість і супротив.
Доктор Гордон Ньюфелд – канадський психолог-девелопменталіст, автор підходу розвитку особистості, який ґрунтується на концепції багаторівневої прив’язаності, засновник Інституту Ньюфелда – міжнародної організації, яка допомагає батькам та спеціалістам застосовувати психологію розвитку до виховання дітей. Він пропонує чітку і зрозумілу модель, яка демонструє умови, необхідні для успішного зростання дитини і перетворення її в самостійну незалежну особистість. Підгрунттям його підходу є дослідження в галузі нейробіології та нейропсихології, психології прив’язаності, психології несвідомого, екзестенціальної філософії, вікової психології і психології розвитку. Доктор Гордон Ньюфелд має 40-річний професійний досвід, є батьком п’ятьох дітей, один з яких має синдром Аспергера, але успішно навчався і закінчив загальноосвітню школу і на сьогодні навчається у ВНЗ в США. Доктор Ньюфельд є розробником більш ніж 20 курсів, серед яких є курс з розуміння проблеми і протидії цькуванню.
З роботами і виступами Доктора Гордона Ньюфельда Ви можете ознайомитися за такими посиланнями: https://neufeldinstitute.org/

Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/2sYoeA9
Кількість місць обмежена.


10 Жовтня 2018

15:00 - 17:00

Маршала Конєва, 7Б, Kyiv, Ukraine, 03189

https://www.facebook.com/events/179407226071152/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події