Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Семінар Оскара Бреніф'є для коучів та фасилітаторів

Освіта Нова 26 Травня 2019 Київ 689

Навчальна програма для тих, хто вірить в силу запитань і використовує їх в роботі:
▪ коучів, менторів, фасилітаторів
▪ і всіх, хто виконує ці ролі у своїх командах

Сильне запитання не дозволяє його адресату поводитися як жертва або тікати від мисленнєвого процесу.
Хороше запитання задає вектор і припиняє виснажливе самокопання. Не несе в собі відповідь. І дозволяє людині подумати про ту сферу життя, яка поки ще лежить поза межами її усвідомлення.
А як результат, допомагає співрозмовнику досягти ясності, сформувати свою позицію або прийняти рішення.

Як прийти до таких запитань?
▪ Потрібно розуміти, що ціль запитання -- не вирішення конкретної дилеми, а подолання системних проблем у мисленні людини.
▪ Навчитися зчитувати максимум інформації з відповідей людей або “невідповідей”: словесних і тілесних. І на основі цього робити висновки про спосіб мислення людини і його обмеження
▪ Розвинути спроможність аналізувати життєві дилеми, конфлікти та труднощі з різних, часто протилежних сторін. І навчитися формувати запитання, які б відкривали можливість побачити ситуацію з абсолютно неблизької, закритої для неї точки зору.

Метод, яким користується Оскар Бреніф’є в роботі з людьми, базується на швидкій діагностиці співрозмовника: зчитуванні особливостей його мислення, сильних і слабких сторін, та звичної для цієї людини парадигми мислення.

Практика глибокого аналізу мислення людини, перевірка власних гіпотез про людину шляхом лаконічних та точних запитань та їх використання для розвитку мислення — фокус одноденного семінару Оскара Бреніф’є.

Оскар Бреніф'є — директор Паризького інституту практичної філософії, майстер простих і влучних, інколи максимально незручних запитань, що підштовхують людей до пошуку важливих відповідей. Він пише для дітей і дорослих книжки, які вчать мислити через запитання. А ще Оскар — консультант з підбору працівників для провідних компаній світу. За 5 хвилин розмови з кандидатом на посаду він може визначити сильні та слабкі риси людини та зробити висновок про її можливу успішність у потенційні ролі.


ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
26 травня, 10:00-18:00
"Майбутні" (вул. Притисько-Микільська, 5)
Вартість: 4000 грн
Реєстрація: https://bit.ly/2HTG7t4
Більше про програму: http://maibutni.com.ua/brenifier-couching/


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Майбутні - IWonder

Prytysko-Mykilska, 5 Kyiv,

+38(099)073-71-48

http://www.maibutni.com.ua/teens/

https://www.facebook.com/maibutni/

Написати повідомлення
Події