Семестрові курси Студії 14+ в Харківській Школі Архітектури

Ксенія Левадна 07 Березня 2020 Харків 216

Студії 14+ — це семестрові курси для підлітків з малювання, графіки, архітектури, урбанізму, моделювання, роботи з матеріалами, логічного та критичного мислення та розвитку естетичної культури.

Це навчання у новому форматі поза школою, за якого студенти об’єднуються у команди для роботи над проектами разом із досвідченими тьюторами. На студентів чекає мікс з теорії та практики, численні обговорення, експерименти, створення ідей та розробка методів їхньої реалізації.

Студенти студій отримають навички юного урбаніста та архітектора, навчаться працювати у команді, «по-дорослому» дивитися на своє майбутнє та робити реальні проєкти.

Наразі відкрито набір на три Студії 14+:

СТУДІЯ ГРАФІЧНА КУЛЬТУРА
скетчинг
малювання
ілюстрації
графічний дизайн

Семестр присвячений пошуку власного способу зображення навколишнього світу та власних ідей. Як сформувати власне «красиво», як це зобразити та навчити свої руки малювати. Буде багато практики, зіпсованого паперу, багато навичок, прогулянок містом та спостережень.

СТУДІЯ АРХІТЕКТУРА ТА МАТЕРІАЛЬНІСТЬ
скетчинг
проектування
глина
дерево
матеріальність

Семестр у майстерні з різноманітним обладнанням та матеріалами – від землі, глини та піску до дерева та бетону. Навіщо? Щоб спробувати архітектуру на міцність та спроектувати об’єкт, спираючись на його тектоніку та матеріали. Буде багато брудної роботи, втілення сміливих ідей, експериментів та відкриттів.

3D СТУДІЯ

Прогресивні технології, споживачами яких ми є, можна освоїти та використовувати у своїй діяльності. І саме цьому буде присвячене навчання на студії 3D. На заняттях ми будемо вигадувати, створювати моделі, друкувати на 3D-принтері, познайомимося із технологіями не на словах, а на ділі та у процесі створення продукту власними руками.

ТРИВАЛІСТЬ
3, 5 місяці
15 занять
1 раз на тиждень
2 години

ВАРТІСТЬ
9 000 грн/студія

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/fPp3RctXLhYCcUpo8


07 Березня 2020 - 10 Квітня 2020

10:00 - 13:00

вул. КОнторська, 5, Харківська Школа Архітектури

https://www.facebook.com/events/897923177329883/?acontext={"action_history":"[{\"surface\":\"top_toolbar\",\"mechanism\":\"permalink\",\"extra_data\":[]}]"}

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Дописи
Події