Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Курс "Профорієнтація для підлітків"

Освіта Нова 23 Березня 2020 Київ 725

До 2030 року в світі з'явиться як мінімум 200 нових професій, а скільки зникне? Що це значить для тебе? Це, те що потрібно розвивати вміння вибирати серед міліонів можливостей. І створювати ці можливості власними руками, не обмежуватися запропонованими варіантами.

Як навчитися розбиратися, яка професія підійде саме тобі?
Працюючи з творчими, креативними, вільними підлітками в освітній студії Educator та альтернативній школі ми зрозуміли, що недостатньо виявити таланти або розібратися з тим, які професії в тренді, а саме це нам пропонують на більшості програм з профорієнтації. Підхід має бути комплексним. Саме тому наша команда створила власний курс з профорієнтації "Ким я хочу бути? ". 

Унікальність  курсу полягає в самій філософії профорієнтаційної програми, а саме, наш курс не просто допомагає визначитися підлітку з професією, а націлює на усвідомлення себе, як дорослої особистості, яка несе відповідальність за свої вчинки, вміє концентруватися на теперішньому, є "тут" і "тепер".  Це один з найефективніших способів підготувати себе до невідомого майбутнього та розкрити свій потенціал дослідивши себе глибше. 

Програма курсу:

Блок 1.  Знайомство з курсом.  
Блок 2. Відкриття себе та своїх можливостей. 
Блок 3. Дослідження ринку професій. 
Блок 4. Як знайти стажування та першу роботу? 
Блок 5. Лайфхаки створення резюме та ідеальної співбесіди. 
Блок 6. Екскурсія до компанії. 
Блок 6. Проєктний менеджмент 
Блок 7. Мої перспективи майбутнього. 
Блок 8. Заключна зустріч. 

Тривалість курсу: 23-28 березня.
Місце проведення: пр-т. Бажана, 10а
Учасники: підлітки, 13-16 років.
Вартість: 3500 грн. 

В результаті курсу учасники зможуть: визначити свої таланти, здібності, сильні сторони, зони росту, розібратися в механізмах прийняття рішень і своїх реальних мотивах, зрозуміти, які особисті здібності і таланти допоможуть  у майбутній професії, прокачати навички вибору, дослідити ринок професій, дізнатися як знайти стажування і першу роботу навчитися складати резюме та пройти тренувальну співбесіду з НR-менеджером, ознайомитися з основами проектного менеджменту, відвідати з екскурсіями провідні українські компанії.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/ohHTGyeUVH7CG8EEA


Організатор: Ліцей Educator

23 Березня 2020 - 28 Березня 2020

11:00 - 15:00

Миколи Бажана проспект, 10А, Київ, 02140, Україна

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події