Презентація Inventor School

Освіта Нова 20 Травня 2018 Київ 1843

Ліцензована початкова школа "Інвентор Скул" створена для дітей, які стануть розробниками та етичними користувачами технологічному світу. Під час презентації колектив школи пояснить особливість навчальних програм, які використовують у школі, а також розкаже про навички та вміння, які матимуть діти після закінчення школи.

Реєстрація за посиланням - https://goo.gl/qqjkSa 
Участь безкоштовна.

Світ шалено мчить у технологічну епоху. Тому ми обєднуємо навколо себе дітей початкових класів, щоб допомогти їм стати розробниками такої епохи. Вони – майбутні програмісти- конструктори різних сфер життя. Щоб пробудити у них живу цікавість до світу ми, в Inventor School, створюємо освітній компонент дуже сучасним. Кожну навичку, кожен аспект знань прив'язуємо до реального життя, у кожному пункті навчального плану закладаємо фактори для розвитку критичного і креативного мислення. Наприклад, якщо 6 лютого відбувається запуск ракети-носія Фалькон, за якою спостерігає весь світ, то вранці, 7 лютого ми вже обговорюємо це. Що за ракета? Яке це має відношення до колонізації Марса? Чому саме Марс? Хто такий Ілон Маск і які ще грандіозні проекти готує ця людина для світової реалізації. А через тиждень, на їх запит про проекти з колонізації Марсу, викладаємо лінійку часу до 2030 року і дізнаємося, що коли нашим дітям буде 18 років, то вони зможуть обрати не тільки країну для проживання, а й планету. У цьому великому пошуковому проекті ми об`єднуємо в єдине: письмо, читання, математику, природознавство і проводимо заняття у грі Майнкрафт. На цих заняттях збираємо скафанд, який представив Ілон Маск для астронавтів. Паралельно, на Робототехніці, збираємо і програмуємо Марсохід , а на занятті STEM Junior – обговорюємо глобальні екологічні проблеми, які можуть змусити людей колонізувати інші планети. 

Таким чином, ми не тільки вчимо вчитися, а й вчимо думати, самовиражатися, співпацювати, ділитися, турбуватися про інших. Закладаємо відчуття відповідальності і поваги до навколишніх. Адже коли йдеться про роботів та штучний інтелект, то понад усе - цінністю стає етика науки та загальнолюдська мораль.

Телефон для реєстрації - 067-769-03-40


20 Травня 2018

10:00 - 12:00

Education HUB, Днепровская набережная, 25-А, Київ, Україна

https://www.facebook.com/events/223322665100600/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події